1. New Cars
  2. Загальний огляд
ШВИДКІ ДІЇ

UX F Sport

Універсал

Новий Lexus UX
Ціна від
2 596 607₴
  • 18-дюймові легкосплавні колісні диски (дизайн F Sport), шини 225/50 RF18 (run flat)
  • Потрійні світлодіодні фари головного світла
  • Тоноване заднє скло та скло задніх дверей
Споживання пального та викиди
107 г/км
4.7 л/100 км
Характеристики
4×4
2,0 л, гібрид
184 к.с.
Гібридна безступенева
Новий Lexus UX
Мареновий червоний/Чорний дах (2LN)

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/ua/uk

Особливості

Орієнтований на водія салон

Місце водія UX має ідеальне положення. Чудово розташоване сидіння дозволяє насолоджуватися оглядом дороги попереду. Прошите вручну кермо і важелі перемикання передач, встановлені на колонці рульового управління, дарують відчуття водіння спортивного автомобіля. Прискорення відбувається миттєво завдяки технології «shift-by-wire» (електронне управління трансмісією). Ергономічна панель приладів кросовера розроблена так, щоб мінімізувати будь-які фактори, що відволікають, а також підтримує інноваційні функції. Серед них — бездротова зарядка телефону і бездротове управління вентиляцією.

ПРЕМІАЛЬНА НАВІГАЦІЯ

Розроблена для комфортного водіння, преміальна навігаційна система Lexus відтворює інформацію на великому 10,3-дюймовому дисплеї. Оснащений 3D-графікою та безліччю опцій відтворення, дисплей керується за допомогою голосових команд або нової сенсорної панелі. Функція розділеного екрана відкриває доступ до декількох інформаційних джерел одночасно.

КЕРУВАННЯ ДОТИКОМ

Центральний дисплей керується за допомогою сенсорної панелі або голосових команд. Інтерфейс сенсорної панелі розроблений так, щоб водій міг інтуїтивно працювати зі смартфоном, використовуючи такі операції, як подвійне натискання та перегортання.

ОГЛЯД  360°

Повноекранний режим Закрити

Наявність та Замовлення

 Ви хочете дізнатись про наявність на складі в Україні або можливість замовлення автомобіля F Sport з двигуном 2,0 л, гібрид, трансмісією варіатор 4×4 у кольорі Білий f sport (083) та з інтер'єром Темно-червона комбінована шкіра F Sport з чорними акцентами та чорною стелею (LB31) на сторінці або в мережі офіційних дилерів Lexus  в Україні.