1. New Cars
  2. Загальний огляд

UX Business+

Універсал, 5 дверей

Чорний лак (212)

Ціна від

1281840.0

Моторизація

2,0 л (гібридний), 184 к.с.

Гарантія

36 місяців або на 100 тис. км

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/ua/uk

ОСОБЛИВОСТІ

Орієнтований на водія салон

Місце водія UX має ідеальне положення. Чудово розташоване сидіння дозволяє насолоджуватися оглядом дороги попереду. Прошите вручну кермо і важелі перемикання передач, встановлені на колонці рульового управління, дарують відчуття водіння спортивного автомобіля. Прискорення відбувається миттєво завдяки технології «shift-by-wire» (електронне управління трансмісією). Ергономічна панель приладів кросовера розроблена так, щоб мінімізувати будь-які фактори, що відволікають, а також підтримує інноваційні функції. Серед них — бездротова зарядка телефону і бездротове управління вентиляцією.

ПРЕМІАЛЬНА НАВІГАЦІЯ

Розроблена для комфортного водіння, преміальна навігаційна система Lexus відтворює інформацію на великому 10,3-дюймовому дисплеї. Оснащений 3D-графікою та безліччю опцій відтворення, дисплей керується за допомогою голосових команд або нової сенсорної панелі. Функція розділеного екрана відкриває доступ до декількох інформаційних джерел одночасно.

КЕРУВАННЯ ДОТИКОМ

Центральний дисплей керується за допомогою сенсорної панелі або голосових команд. Інтерфейс сенсорної панелі розроблений так, щоб водій міг інтуїтивно працювати зі смартфоном, використовуючи такі операції, як подвійне натискання та перегортання.

UX Фотодобірка

ОГЛЯД  360°

Повноекранний режим Закрити
Перетягніть, щоб повернути Перетягніть, щоб повернути

Наявність та Замовлення

 Ви хочете дізнатись про наявність на складі в Україні або можливість замовлення автомобіля Business+ з двигуном 2,0 л (гібридний), 184 к.с., трансмісією Варіатор D-CVT 4×2 у кольорі Чорний лак (212) та з інтер'єром Світло-сіра тканина (10FA) на сторінці або в мережі офіційних дилерів Lexus  в Україні.