1. New Cars
  2. Загальний огляд
ШВИДКІ ДІЇ

ES Business

Седан

Новий Lexus ES
Ціна від
2 076 477₴
Споживання пального та викиди
6.6 л/100 км
126 г/км
Характеристики
4×2
2,5 л (бензин)
207 к.с.
Передній
Новий Lexus ES
Платиновий сірий (1L2)

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/ua/uk

Головні особливості

Передній огляд

Використовуючи технологію, що вперше була застосована у реактивних винищувачах, кольоровий дисплей з високою роздільною здатністю непомітно розташований у вашому полі зору та відтворює ключову інформацію на лобовому склі. Зображення настільки чіткі та деталізовані, що ви легко побачите необхідні дані навіть при яскравому сонячному світлі.

Система контролю "Сліпих зон"

Окрім зовнішніх дзеркал, на задньому бампері розташовані радіолокаційні пристрої, що розпізнають транспортні засоби на сусідніх смугах. Якщо ви хочете змінити смугу, а транспортний засіб увійшов до «сліпої зони», на відповідному зовнішньому дзеркалі з’явиться попереджувальний сигнал.

Контроль у ваших руках

Триспицеве кермо зі шкіряним оздобленням забезпечує зручне та комфортне водіння та має функцію підігріву для прохолодних ранків. Система контролю, що встановлена на колонці кермового керування, ― це механізм перемикання передач та інтегровані перемикачі для контролю будь-яких функцій : від аудіо та телефона до динамічного круїз-контролю (Dynamic Radar Cruise Control). Кермо з покриттям із перфорованої шкіри буде доступним для моделі ES 350 F SPORT.

ОГЛЯД  360°

Повноекранний режим Закрити

Наявність та Замовлення

 Ви хочете дізнатись про наявність на складі в Україні або можливість замовлення автомобіля Business з двигуном 2,5 л (бензин), трансмісією 8-ступенева автоматична Direct Shift 4×2 у кольорі Білий f sport (083) та з інтер'єром Чорна штучна шкіра "Тахара" / Вставки "3D плівка" (LA20) на сторінці або в мережі офіційних дилерів Lexus  в Україні.