pcs

СИСТЕМА БЕЗПЕКИ LEXUS SAFETY SYSTEM +А

СИСТЕМА ПЕРЕДАВАРІЙНОЇ БЕЗПЕКИ (PCS) З ФУНКЦІЄЮ ВИЯВЛЕННЯ ПІШОХОДІВ, ФУНКЦІЄЮ АКТИВНОЇ ДОПОМОГИ У КЕРМУВАННІ ТА СИСТЕМОЮ ПЕРЕДАВАРІЙНОЇ БЕЗПЕКИ ПЕРЕДНЬОЇ БІЧНОЇ ЧАСТИНИ АВТОМОБІЛЯ

Модель Lexus LS оснащена вдосконаленою системою передаварійної безпеки (PCS) з унікальними технологіями. До пакету PCS тепер входить система передаварійної безпеки передньої бічної частини автомобіля для захисту від бокових зіткнень і функція активної допомоги у керуванні для зміни траєкторії руху, якщо гальмування не допомагає уникнути зіткнення (ця функція не доступна для автмообілів, що постачаються в Україну). Інші учасники дорожнього руху теж захищені, як ніколи раніше, завдяки функції виявлення пішоходів, яка також виявляє велосипедистів та пішоходів у темний час доби.
Система сенсорів PCS об'єднує радар міліметрового діапазону, передній і задній бічні радари та стереокамеру, що гарантують водієві максимальну обізнаність із ситуацією на дорозі навколо автомобіля. Якщо в районі, де існує імовірність зіткнення, виявлено інший транспортний засіб, водій отримає візуальне та звукове попередження, після чого у разі потреби буде застосовано екстрене гальмування.
Якщо PCS визначить, що гальмування недостатньо, щоб уникнути зіткнення з іншим транспортним засобом, пішоходом або перешкодою, функція активної допомоги у керуванні застосовує ухильні рульові зусилля разом із автоматичним гальмуванням (ця функція не доступна для автмообілів, що постачаються в Україну). Ця система виявляє нерухомі об'єкти на дорозі, у тому числі людей чи огорожу, щоб ви могли зупинити автомобіль максимально безпечно.
При виявленні пішохода попереду PCS застосовує унікальну технологію для відображення положення пішохода за допомогою анімації на проекційному HUD-дисплеї. Ця анімація показує траєкторію транспортного засобу стосовно пішохода та всі можливості зіткнення. Вперше в світі це нововведення гарантує інтуїтивне розуміння водієм ситуації на дорозі попереду та дає йому можливість вжити запобіжних дій.
Застереження: система безпеки Lexus за жодних обставин не може замінити водія. Будь ласка, перед використанням системи ознайомтеся з інструкціями. Водій завжди відповідальний за безпечне керування.

МОДЕЛІ, ОСНАЩЕНІ ЦІЄЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ