2018 lexus safety overlays drcc

СИСТЕМА БЕЗПЕКИ LEXUS SAFETY SYSTEM +

АДАПТИВНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ (АCC)

Для безпечного руху з постійною швидкістю транспортний засіб повинен реагувати на зміни навколишнього середовища. Адаптивний круїз-контроль допомагає зберігати безпечну відстань до транспортних засобів, що рухаються попереду, сповільнюючи автомобіль, коли виникає загроза зіткнення.
Адаптивний круїз-контроль (АCC) виявляє транспортні засоби, що рухаються попереду з меншою швидкістю, використовуючи вбудований у радіаторну решітку радар міліметрового діапазону та відеокамеру всередині автомобіля. У разі виявлення перешкоди ваш автомобіль автоматично сповільниться. При цьому функція круїз-контролю залишиться активною. Якщо уповільнення недостатньо для запобігання аварії, АCC автоматично застосує гальма, а після уникнення загрози повернеться до заданої швидкості.
АCC гарантує комфортну подорож у різних умовах керування. Адаптивний круїз-контроль ідеально підходить для пересування з високою швидкістю, наприклад автомагістраллю, тоді як адаптивний круїз-контроль з повним діапазоном швидкостей працює навіть на швидкості до 40 км/год, дозволяючи зберігати спокій у заторах.
Адаптивний круїз-контроль зменшує стрес, викликаний необхідністю зберігати постійну відстань до автомобіля попереду, що особливо актуально в містах, де затори можуть перешкоджати руху.
Застереження: система безпеки Lexus за жодних обставин не може замінити водія. Будь ласка, перед використанням системи ознайомтеся з інструкціями. Водій завжди відповідальний за безпечне керування.

МОДЕЛІ, ОСНАЩЕНІ ЦІЄЮ ТЕХНОЛОГІЄЮ