ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ LEXUS

ТЕХНОЛОГІЯ

Ми розглядаємо технологію як каталізатор творення. Ми ніколи просто так не упроваджуємо найостанніші нововведення, ми просуваємо їх вперед і використовуємо в несподівано нових і перспективних напрямках.

ВИЯВЛЕННЯ НЕСПОДІВАНОГО ЗАСТОСУВАННЯ

У нас завжди динамічний підхід до технологій, ніколи статичний. Замість безпосереднього застосування технологій як вони є, ми розглядаємо їх як надихаючі початкові пункти для нових розробок. Завжди націлені на майбутнє, ми творчо і всесторонньо підходимо до будь-якої справи, допрацьовуючи і повторно осмислюючи найостанніші досягнення.

 • 
 

 
  technology hub innovation with imagination

  ТЕХНОЛОГІЯ

  ІННОВАЦІЇ З ТВОРЧИМ ПІДХОДОМ

  Ми виходимо за рамки звичайного застосування передових технологій. Ми робимо їх невід'ємною частиною наших нових сміливих ідей і упроваджуємо їх при розробці автомобілів.

 • 
 

 
  2018 lexus safety accessories hero

  ТЕХНОЛОГІЇ

  СИСТЕМА БЕЗПЕКИ LEXUS SAFETY

  Ваша безпека — наше пріоритетне завдання. Система безпеки Lexus Safety System + відкриває нову еру запобігання ДТП. Вона покликана захищати вас, ваших пасажирів, пішоходів та пасажирів інших автомобілів. Lexus Safety System + підсилює ваше відчуття дороги та допомагає почуватися впевненіше за кермом.

 • 
 

 
  technology hub pioneering technology

  ТЕХНОЛОГІЯ

  НОВАТОРСЬКА ТЕХНОЛОГІЯ

  Досвід керування завжди напрацьовується при їзді і постійно удосконалюється. Ми використовуємо силу технології для просування вперед і будемо застосовувати її в майбутньому.

 • 
 

 
  technology hub hybrid engineering

  ТЕХНОЛОГІЯ

  ГІБРИДНА ТЕХНОЛОГІЯ

  Неймовірна ефективність. Низькі рівні викидів в атмосферу. Досвід керування в безкомпромісній розкоші. Наша новаторська технологія створення гібридних приводів залишається на передовій лінії інновацій.

 • 
 

 
  technology hub premium specification

  ТЕХНОЛОГІЯ

  НЕПЕРЕВЕРШЕНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

  Ультрасучасної технології вже недостатньо. Вона повинна використовуватися на найвищому рівні. На прикладі модельного ряду Lexus ви оціните лідируючі інновації, упроваджені в максимальну розкіш.