1. Discover Lexus
  2. Lexus on design maimi 2021
ШВИДКІ ДІЇ
ШВИДКІ ДІЇ

 

LEXUS ПРЕДСТАВИВ ІНСТАЛЯЦІЮ ON/ НА ВИСТАВЦІ DESIGN MIAMI 2021

Інсталяція Джермана Барнса та Університету Маямі: бачення проєкту електрифікованого, вуглецево-нейтрального та орієнтованого на людство майбутнього, натхненого концепцією електромобіля Lexus LF-Z

Lexus представив інсталяцію ON/ на міжнародній виставці дизайну Design Miami, розкривши бачення Джермана Барнса (Germane Barnes) та його команди з Університету Маямі. Натхнена концепцією електричного Lexus LF-Z, інсталяція пронизана духом електрифікації, технологій та індивідуального дизайну. Її було задумано як данину прихильності бренду Lexus до розкоші. Інсталяція створює враження індивідуальності та привабливості, інтуїтивно зрозумілих технологій, палкого ентузіазму і продуманого застосування електрифікації, що допомагає прокласти шлях до вуглецево-нейтрального майбутнього.

Назва інсталяції символізує перемикач увімкнення-вимкнення і втілює бачення вуглецево-нейтрального майбутнього, заснованого на електричних технологіях. ON/ створює середовище для глядачів різного віку, забезпечуючи візуально динамічний та інтерактивний досвід, а також привабливий простір для перезавантаження і роздумів.

У центрі інсталяції знаходиться тривимірне скульптурне зображення концептуального електромобіля LF-Z, виконаного зі сталі та освітленого вбудованими світлодіодами. Освітлена й підвішена рама автомобіля втілює ідею сталого майбутнього. Дві гойдалки утримують дисплей, кожна всередині освітленої арки як знак поваги до класичної архітектури. Арка формує одночасно й основу для проєктування громадської інфраструктури, й центральний елемент навчальної програми Університету Маямі, символізуючи шлях від сьогодення до можливостей майбутнього.

Стиль арки передано і в меблях із вбудованим світлодіодним освітленням, розробленим Барнсом та його командою спеціально для інсталяції. Освітлення створює окремі зони для відпочинку, спокою, підзарядки, що знаменує відданість бренду філософії омотенаші (виняткової гостинності).

Інсталяція об’єднана унікальною схемою освітлення, розробленою для забезпечення взаємодії із користувачами з усього світу. Це можливо завдяки інтерактивній віртуальній моделі, представленій онлайн разом із фізичним дисплеєм. Учасникам запропоновано створити власний дизайн освітлення для дисплея, змінивши колір елементів, зокрема, стін, автомобіля, гойдалок та меблів. Барнс і його команда виберуть і покажуть серію створених користувачами дизайнів, наголошуючи на творчому баченні учасників з усього світу.

Доступ до віртуальної онлайн-моделі інсталяції можна отримати за посиланням: https://lexuscolorcreation.com/.

«Lexus — це світовий бренд, відданий японським засадам дизайну такумі (професійної майстерності) та омотенаші (виняткової гостинності), який несе місію із забезпечення вуглецево-нейтрального майбутнього. Lexus втілює в собі елементи, які є важливими маркерами високоякісного дизайну сьогодення та перегукуються з моїми власними цінностями. Створення майбутнього, заснованого на принципах співпраці, сталого розвитку, справедливості, пріоритетом якого є унікальний досвід окремих людей, є рушійною силою не лише моєї діяльності, а й роботи зі студентами в Університеті Маямі. На відкритті виставки Design Miami ми з нетерпінням чекаємо, як публіка взаємодіятиме з інсталяцією, особисто чи онлайн, та робитиме наше бачення майбутнього своїм», — прокоментував Джерман Барнс, професор факультету архітектури в Університеті Маямі.

«Ми дуже раді представити неймовірний проєкт авторства Джермана Барнса й Університету Маямі для Design Miami/ на четвертий рік нашого партнерства з виставкою, — прокоментував Браян Болейн (Brian Bolain), маркетинговий директор Lexus. — Оскільки ми дивимося у напрямі дизайну наступного покоління, цей проєкт дав нам можливість підкреслити прихильність Lexus до електрифікації. Ми змогли тісно співпрацювати з талановитими студентами Університету Маямі, які справді мають неабияке уявлення про майбутнє дизайну та інновацій».

Цей матеріал підготовлений за даними сайту і має загальноінформаційний характер та містить відомості про продукцію, не призначену для продажу в Україні.
За детальнішою інформацією про автомобілі та послуги Lexus, включно з дистанційним обслуговуванням, звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Lexus в Україні.