1. Discover Lexus
  2. Lexus LC 2022
ШВИДКІ ДІЇ
ШВИДКІ ДІЇ

 

LEXUS LC 2022: ЩО НОВОГО?

 

Lexus представляє оновлення для LC і LC Convertible 2022 модельного року й оголошує для них старт програми Lexus Bespoke Build

Більш чітке та витончене керування
Lexus LC та LC Convertible 2022 модельного року втілюватимуть філософію «Характер керування Lexus» (Lexus Driving Signature) завдяки вдосконаленим динамічним характеристикам керованості. Так, налаштування передньої та задньої підвіски було оптимізовано для поліпшення відчуття контакту з дорожнім покриттям, стійкості на поворотах та ефективності кермування. Результатом цих удосконалень стало покращення зворотного зв'язку на кермі та швидше реагування усіх систем автомобіля на дії водія.

Покращені керованість і комфорт
Режими керування LC та LC Convertible також було допрацьовано. Режим Normal відтепер забезпечує вищий рівень комфорту та задоволення від водіння, а режим S+ відповідає за вражаючі ходові характеристики. Крен було зменшено для досягнення гармонійного керування, що ще більше допоможе посилити відчуття єдності з автомобілем. Lexus подбав про безпеку й додав новий механізм блокування режиму роботи трансмісії (для перемикання з N на D або R), що допомагає запобігти випадковому перемиканню. Окрім того, конструкцію сидінь у зонах подушки та спинки було покращено завдяки глибше утопленим швам, що підвищує комфорт під час руху.

Першою комплектацією в серії Lexus Bespoke Build для українського ринку стане LC500 Black Edition
Автомобіль буде зібрано елітною командою майстрів Такумі на легендарному заводі Motomachi, де виготовлявся і суперкар LFA. Покупці зможуть насолодитися максимально повною комплектацією спортивного купе, що включає систему все колісного керування (поворот задніх коліс), диференціал підвищеного тертя, карбонові накладки на пороги та карбоновий дах. Додатково до цього версія Black Edition отримає декілька ексклюзивних елементів: нові колісні диски, фіксований карбоновий спойлер, чорні елементи оздоблення оптики надписом Lexus Bespoke Build на центральній консолі.

Задній карбоновий спойлер, що прийшов із авіації
На LC 500 Black Edition встановлюється карбоновий задній спойлер, розроблений спільно із всесвітньо відомим японським пілотом спортивних літаків Йошихіде Муроя (Yoshihide Muroya). Першим плодом співпраці став майже невагомий, дуже жорсткий і обтічний спойлер, що максимізує «аеродинамічні» характеристики автомобіля та забезпечує його виняткову маневровість. Крізь лакове покриття користувачі можуть відчути на дотик плетену карбонову текстуру спойлера, яка складається з вуглецевого волокна, ламінованого епоксидною смолою. Дизайн спойлера розроблено на основі аеродинамічних рішень, що застосовуються в реактивних літаках — зокрема, завихрення, які створюються на кінцях спойлера й оптимізують потоки повітря позаду автомобіля. Це впливає як на курсову стійкість під час руху прямою, так і на керованість у швидких поворотах завдяки більш надійному зчепленню задніх коліс із дорогою.

Чорний екстер’єр для Lexus LC
На LC 500 Black Edition доступний ексклюзивний чорний екстер’єрний пакет. Виразні чорні елементи підкреслюють ефектну фірмову решітку радіатора Lexus, а глянцеве чорне оздоблення навколо фар і задніх ліхтарів гарантує, що автомобіль виділятиметься завжди, з якого боку на нього не дивитися.

Ковані 21-дюймові колісні диски
Ще однією з ключових особливостей комплектації Black Edition є 21-дюймові ковані диски з 5 здвоєними спицями. Вони одночасно втілюють упевненість і вишуканість, надаючи LC ефектного зовнішнього вигляду.

Цей матеріал підготовлений за даними сайту https://newsroom.lexus.eu/ , носить загальноінформаційний характер та містить відомості про продукцію, не призначену для продажу в Україні.

За детальнішою інформацією про автомобілі та послуги Lexus, включно з дистанційним обслуговуванням, звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Lexus в Україні.