2019 lexus ly 650 luxury yacht hero

07 / 09 / 2018

ВТІЛЕННЯ НЕЙМОВІРНОГО: КОМПАНІЯ LEXUS ПРЕДСТАВИЛА РОЗКІШНУ ЯХТУ LY 650

 • Створення надзвичайних автомобілів — незмінне покликання бренда Lexus. Прикладом цього можуть слугувати чудові дверні панелі ручної збірки розкішного седана LS 500 або складний процес фарбування при нанесенні яскравої емалі Structural Blue, на створення якої майстрів Lexus надихнули метелики морфо. Одночасно бренд продовжує шукати додаткові точки перетину зі своїми клієнтами. Нова яхта — ще одне свідчення того, як Lexus створює власну історію, досліджуючи нові можливості як у рамках, так і за межами автомобільної індустрії.
  Lexus постійно досліджує нові грані поняття розкоші та альтернативні канали взаємодії з брендом через такі сфери, як кулінарія, дизайн, кінематограф тощо. Президент Lexus International Йошихіро Сава описав своє бачення Lexus як бренда, який «дарує своїм клієнтам натхнення та неймовірні враження». Lexus співпрацює з провідними світовими компаніями заради постійного втілення девізу «Відчуйте неймовірне» (Experience Amazing).
  Цього разу бренд повертається до водної стихії, демонструючи своє нове бачення яхти Lexus під назвою LY 650. Серійна модель LY 650, що втілює найсучаснішу інтерпретацію філософії дизайну Lexus L-finesse поза межами автомобільної індустрії, продовжує справу, розпочату приголомшливим концептом Lexus Sport Yacht Concept.
 • 2019 lexus ly 650 luxury yacht landscape
 • МАЙСТЕРНІСТЬ ТАКУМІ LEXUS ТА ДОСВІД MARQUIS-LARSON

  Неймовірний інтерес публіки до концепту спортивної яхти Lexus Sport Yacht Concept надихнув виконавчого віце-президента Lexus International Шигекі Томояму «на втілення мрії про розкішний спосіб життя, де яхти Lexus розкривають потенціал бренда на океанських просторах». Будівництвом, продажами й обслуговуванням нових яхт Lexus займатиметься група компаній Marquis-Larson Boat Group, що має багатий досвід, необхідні технічні можливості та чудово зарекомендувала себе під час реалізації концепту Lexus Sport Yacht Concept.
  Компанія Marquis-Larson базується у місті П’юласкі (штат Вісконсин, США) та є ідеальним партнером для побудови нової яхти Lexus, у якій найвища майстерність виконання і сучасні технології поєднуються з першокласним дизайном. Тим самим спадщину майстрів такумі Lexus, що є експертами своєї справи, чудово доповнює досвід фахівців Marquis — іменитих суднобудівників, багато з яких працюють у компанії протягом 30 років.
 • 2019 lexus ly 650 luxury yacht portrait

  ФІЛОСОФІЯ ДИЗАЙНУ L-FINESSE: ВІД АВТОМОБІЛІВ ДО ЯХТ

  Найбільш привабливі особливості 13-метрового концепту отримали серійне втілення в новій яхті Lexus. LY 650, загальна довжина якої становить 20 метрів, а бімс (ширина) — 6 метрів, виконана в особливому стилі та вирізняється потужною, підкресленою носовою частиною, вигнутими вставками на палубі і широкими виступами на кормі. Якщо дивитися збоку, можна помилуватися тим, як елегантні лінії передньої частини перетікають у характерний для стилістики Lexus дах, а потім завершуються потужними широкими виступами в задній частині яхти.

 • ЕТАПИ РЕАЛІЗАЦІЇ ТА КОНТАКТНІ ДАНІ

  Закінчення будівництва першої серійної яхти Lexus LY 650 заплановано на другу половину 2019 року, а незабаром після цього відбудеться її світова прем'єра. Контактна особа для отримання додаткової інформації про Lexus LY 650 та можливості її придбання:
  Метью Ветцнер
  Віце-президент з маркетингу Marquis-Larson Boat Group
  +1 920.822.3214
  mvetzner@marquis-larson.com
  ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ (попередні значення)
   
   
  ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ (попередні значення)
  Загальна довжина
   
  65’ 5”
   
  19,96 м
  ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ (попередні значення)
  Бімс (ширина)
   
  18’ 8”
   
  5,72 м
  ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ (попередні значення)
  Двигун
   
  Volvo IPS 1200
   
  Volvo IPS 1350
  ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ (попередні значення)
  Об’єм паливного бака
   
  1 000 гал
   
  3 785 л
  ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ (попередні значення)
  Запас прісної води
   
  225 гал
   
  852 л
  ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ (попередні значення)
  Об’єм бака трансформатора
   
  170 гал
   
  643 л
  ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ (попередні значення)
  Кількість кают
   
  3
   
  3
  ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ (попередні значення)
  Кількість гальюнів
   
  3
   
  3
  ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ (попередні значення)
  Кількість спальних місць
   
  6
   
  6

КОРОТКА ДОВІДКА

Компанію Lexus було засновано у 1989 році для розробки та виготовлення найкращих автомобілів, створених із прагненням забезпечити найвищий рівень обслуговування клієнтів. Lexus International було виокремлено як компанію в компанії у 2012 році для координації всієї центральної стратегії, планування, проектування, інжинірингу та виробництва бренда.
Морський підрозділ Toyota Motor Corporation створено у 1997 році. Його метою стала розробка яхт преміум-класу з застосуванням новітніх технологій та передових методів контролю якості, характерних для виробництва розкішних автомобілів Lexus. До морської лінійки Toyota Ponam входять спортивні та риболовецькі судна завдовжки 8 і 8,5 метра, а також розкішні прогулянкові катери завдовжки 9,5, 10,7, 11,2 та 13,7 метра з міцними і тихими корпусами з алюмінієвого сплаву A5083. Моделі Ponam оснащені високоефективними турбодизельними двигунами, виготовленими на базі двигунів розкішних позашляховиків Lexus GX 300d (3-літровий 4-циліндровий турбодизель) і LX 450d (твін-турбодизель V8 об'ємом 4,5 л). Лінійка Toyota Ponam є лідером яхтової промисловості преміум-класу в Японії.
З 1998 по 2002 роки морський підрозділ Toyota також розробив та випустив лінійку Epic — серію катерів на водних лижах і човнів для змагань з вейкбордингу, виготовлених зі скловолокна та призначених переважно для ринку США. Всі вони були оснащені 4,0-літровими бензиновими двигунами V8 1UZ-FE DOHC розкішного седана Lexus LS 400.
Marquis-Larson Boat Group: Ми віримо в те, що найповніше відчути свободу можна лише на воді. Ось чому ми пропонуємо шість преміум-брендів суден довжиною від 5 до 16 метрів: нові Marquis, Carver Yachts, моторні човни Larson family, риболовецькі човни для прісних вод Larson FX, понтонні човни Larson Escape і риболовецькі судна для солоних вод Striper.