Дилерський центр Лексус

НОВИНИ LEXUS

ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАЦІЇ LEXUS

Шановні клієнти,

Турбота про безпеку кожного є пріоритетом діяльності Lexus. Ми так само відповідально ставимося до вашого здоров’я у час запровадження карантину в Україні. Тому офіційні дилерські центри Lexus пропонують онлайн-консультації щодо вибору автомобіля та сервісного обслуговування.

Для цього оберіть зручний для вас спосіб спілкування:

  1. • телефоном
  2. • за допомогою сайту
  3. • за допомогою Viber

Співробітники дилерського центру Lexus зв’яжуться з вами та докладуть максимум зусиль для розв'язання будь-яких питань онлайн у короткі терміни.
Ви завжди можете замовити онлайн-консультацію щодо будь-якої моделі, а також дізнатися про акції та спеціальні пропозиції офіційного дилера Lexus. До прикладу, наразі у салонах офіційних дилерів Lexus можна вигідно придбати цілу низку автомобілів — ES, NX, RX, LX
Якщо ви вже є власником автомобілів Lexus, то працівники дилерських центрів радо нададуть вам супутні послуги: допоможуть з організацією гарантійного та сервісного обслуговування, ремонтних робіт, а також запропонують скористатися перевагами дорожнього сервісу Lexus Assistance.
Дилерські центри Lexus докладатимуть максимум зусиль, щоб продовжувати надавати необхідне обслуговування, з урахуванням правил карантину. Ми дбаємо про вашу безпеку та здоров’я і радо чекаємо на зустріч.
З турботою,

Ваш Lexus