ДИЗАЙН

ХАРАКТЕРНИЙ СТИЛЬ

Наш підхід до проекту визначається філософією дизайну L-Finesse. Що це означає? Ми підносимо вам найостанніший проект і технологію і прагнемо досягти досконалості у всьому, що ми створюємо.

L-FINESSE

Ухвалюючи будь-яке рішенняв області дизайну, ми керуємося трьома ключовими цінностями:

 • Бездоганне передбачення

  У відповідності з японською традицією гостинності — принципом «омотенасі» — ми не просто задовольняємо потреби та бажання людини, а безпомилково їх передбачаємо, щоб поїздка на наших автомобілях приносила тільки позитивні емоції.

  Вражаюча простота

  Що щоб ми не створювали, воно має бути інтуїтивно зрозумілим у використанні та приємним у спогляданні незалежно від притаманної складності. В автомобілях Lexus немає нічого зайвого, тому ніщо не буде відволікати вас від захоплюючого водіння.

  Інтригуюча елегантність

  Усі наші автомобілі мають вражаючу силу привертати увагу людей та заставляти їх обертатися. Але, крім цього, вони вміють цю увагу утримувати, тому що чим більше ви дивитеся на автомобіль, тим сильніше ви занурюєтеся у процес милування. Цей феномен художники-оформлювачі та інженери-конструктори Lexus називають «візуальними подорожами».

ВЕРЕТЕНОПОДІБНА РЕШІТКА РАДІАТОРА

По нашій веретеноподібній решітці відразу ж легко пізнається відмінна риса дизайну Lexus і завдяки ефектному дизайну приковує погляд. Незважаючи на незмінну витягнуту форму, оформлення решітки незначно змінюється з плином часу і в залежності від моделі.

L-ПОДІБНІ ФАРИ

Наші фари L-подібної форми гармонують з веретеноподібною решіткою радіаторв, формуючи серйозний зовнішній вигляд. Елементи передньої і задньої частини автомобіля відсилають до назви компанії. Форма наших фар постійно змінюється завдяки досягненням в сфері технологій і дизайну.

ХАРАКТЕРНИЙ ПРОФІЛЬ

У кожного автомобіля Lexus вражаючий зовнішній вигляд. Їх профіль має обтічну форму, що створює їм неперевершену аеродинаміку, тоді як глибокі лінії відображають значення першої букви нашої назви. Дизайн, майстерність, інженерне мистецтво і ходові якості об'єднані для досягнення комплексної, характерної мети.