ДИЗАЙН

ХАРАКТЕРНЫЙ СТИЛЬ

Наш підхід до проекту визначається філософією дизайну L-Finesse. Що це означає? Ми підносимо вам найостанніший проект і технологію і прагнемо досягти досконалості у всьому, що ми створюємо.

L-FINESSE

Ухвалюючи будь-яке рішення, що відноситься до естетики, нас надихають і ми керуємося трьома основними цінностями, які підкріплюють цей принцип.

 • Бездоганна запопадливість

  У відповідності з принципом «омотенасі» — японською традицією гостинності — ми не просто задовольняємо потреби та бажання людини, а передбачаємо їх наперед, у бездоганній манері.

  Вражаюча простота

  Що щоб ми не створювали, воно має бути інтуїтивно зрозумілим у використанні та приємним у спогляданні незалежно від притаманної складності.

  Інтригуюча елегантність

  Усі автомобілі марки Lexus мають вражаючу силу привертати увагу людей та заставляти їх обертатися. Але, крім цього, вони вміють цю увагу утримувати, тому що чим більше ви дивитеся на автомобіль, тим сильніше ви занурюєтеся у процес милування. Цей феномен художники-оформлювачі та інженери-конструктори Lexus називають «візуальними подорожами».

ВЕРЕТЕНОПОДІБНА РАДІАТОРНА РЕШІТКА

По нашій веретеноподібній решітці відразу ж легко пізнається відмінна риса дизайну Lexus. Це сміливе рішення, яке не можна проігнорувати. Її зовнішній вигляд має витягнуту форму, і в той же час вона має помітну схожість з решітками у всьому нашому модельному ряду.

L-ПОДІБНІ ФАРИ

Фари L-подібної форми гармонують з веретеноподібною радіаторною решіткою, створюючи переконливий зовнішній вигляд. Спереду і ззаду кожен автомобіль примушує пригадати нашу назву. Фари виділяються завдяки своїй формі у дусі досягнень в сфері технології, а також стилістичної розробки.

ХАРАКТЕРНИЙ ПРОФІЛЬ

У кожного автомобіля Lexus вражаючий зовнішній вигляд. Їх профіль має обтічну форму, що створює їм неперевершену аеродинаміку, тоді як глибокі лінії відображають значення першої букви нашої назви. Дизайн, майстерність, інженерне мистецтво і ходові якості об'єднані для досягнення комплексної, характерної мети.

Next steps