2017 lexus creative partnerships hub banner lsf

ЛАСКАВО ПРОСИМО В LEXUS

КОРОТКОМЕТРАЖНІ ФІЛЬМИ

Проект короткометражних фільмів Lexus стартував в 2013 році. Його мета – заохочувати і підтримувати нове покоління талановитих кінематографістів. Завдяки Lexus перспективні режисери і сценаристи дістають унікальну можливість співпрацювати з однією з провідних світових кіностудій The Weinstein Company під час зйомок і при просуванні своїх робіт на міжнародному рівні.

  • ТРЕТІЙ ЩОРІЧНИЙ СЕЗОН КОНКУРСУ КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ

    У третьому сезоні конкурсу короткометражних фільмів Lexus Short Films взяли участь більше 4400 кінематографістів, які представили свої зняті короткометражні фільми. Ці фільми були проглянуті відбірковою комісією у складі 10 чоловік, а за наслідками відбору був складений список фіналістів, яких запросили написати сценарій до фільму, головною темою якого була ідея, виражена словом «Передбачення».

    Безумовно, цей конкурс, на якому будуть обрані чотири кінематографісти для участі в 3-му сезоні, буде складним, але переможці отримають гідний приз – випуск їх короткометражних фільмів буде повністю профінансований, вони будуть виконані на професійному рівні із залученням фахівців, а потім показані у всьому світі кінокомпанією The Weinstein. Це рідкісна можливість для будь-якого перспективного кінематографіста.