Lexus Design awards entries open

КОНКУРС LEXUS DESIGN AWARD 2018 – ЗАЯВКИ ПРИЙМАЮТЬСЯ

Продовжуючи нашу політику покращення світу шляхом втілення в життя дизайну, Lexus приймає заявки на участь в конкурсі Lexus Design Award 2018. Тема наступного творчого конкурсу – «CO-». Це латинський префікс, що означає ідею взаємодії та союзу «разом у гармонії».

ЗАОХОЧУЮЧИ ТАЛАНОВИТИХ ДИЗАЙНЕРІВ

Заснована у 2013 році, ця премія є міжнародною платформою для пошуку та просування творців молодого креативного покоління, і щорічно тисячі нових талантів з усього світу прагнуть бути відібраними для участі у фінальному турі. Дванадцять фіналістів та їхні ідеї будуть представлені на найавторитетнішій у світі галузевій виставці — Міланському тижні дизайну–2018 (Milan Design Week). Чотири суперфіналісти втілять у життя свої ідеї під керівництвом всесвітньо відомих дизайнерів, отримавши три мільйони корейських вон (понад 25 тисяч доларів США) на створення повнорозмірних прототипів.

КОНЦЕПЦІЯ CO-

Тема наступного творчого конкурсу — CO-. Це латинський префікс, що означає ідею взаємодії та союзу «разом у гармонії». Lexus вірить, що дизайн може сприяти гармонійному співіснуванню природи та суспільства. Саме досконалий дизайн, що ідеально поєднує лаконічність концепції, функціональність та естетику, здатний стати запорукою гармонійного співіснування суспільства та навколишнього середовища. Тепер і молоді дизайнери мають можливість дослідити цю тему та продемонструвати роботи, які надихатимуть на створення кращого світу навколо нас.

СУДДІ ТА НАСТАВНИКИ

Судді премії — це всесвітньо відомі видатні творці, які працюють у різноманітних жанрах дизайну. Наставники — визнані дизайнери, які діляться своїм ноу-хау та надають практичну підтримку. Вони спрямовують діяльність обраних молодих талантів, щоб ті змогли втілити весь потенціал своїх інноваційних задумок у повнорозмірних прототипах. Судді та наставники поділяють переконання Lexus у тому, що видатний дизайн може зробити світ кращим. Судді та наставники Lexus Design Award 2018 будуть оголошені в серпні.
Судді і наставники конкурсу Lexus Design Award 2018 будуть об’явлені у серпні.

ВИСТАВКА

Протягом Міланського тижня дизайну роботи всіх фіналістів будуть представлені в експериментальному просторі Lexus. Судді оцінять роботи чотирьох суперфіналістів, втілені в життя у повному розмірі, і виберуть володаря Гран-прі 2018 року. Переможці попередніх років досягли значного успіху в кар’єрі та продовжують реалізовувати свої ідеї у реальних дизайнерських об’єктах.

ПОДАЧА ЗАЯВОК

Заявки приймаються з 24 липня по 8 жовтня. Для отримання додаткової інформації про процес подачі заявки, будь ласка, відвідайте LexusDesignAward.com Дванадцять фіналістів будуть оголошені на початку 2018 року.

ДЛЯ УЧАСТІ У ЧЕТВЕРТОМУ СЕЗОНІ КОНКУРСУ КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ LEXUS SHORT FILMS