2017 lda judges hero

СУДДІ

ПАОЛА АНТОНЕЛЛІ Куратор

Паола Антонеллі (Paola Antonelli) приєдналася до Музею Сучасного Мистецтва в 1994 році у ролі старшого куратора відділу Архітектури і Дизайну, а також директора із досліджень та розвитку. Вона виступала із доповідями на конференції «TED» (Технології, Розваги, Дизайн), на Світовому економічному форумі у Давосі і декількох інших міжнародних конференціях. Мета Паоли полягає у тому, щоб сприяти розумінню дизайну, його позитивно впливу на світ, визнання цього і використання. Зараз вона працює над декількома шоу на тему сучасного дизайну, а також над книгою про різноманітність напрямків дизайну, що існують на сьогоднішній день, водночас, Паола співпрацює з дизайн-студією «States of Design».

2017 lda judges paola antontelli

АРІК ЧЕН Куратор

Арік Чен (Aric Chen) – головний куратор, що відповідає за напрямок Дизайну і Архітектури в музеї візуальної культури «М+», що будується у Гонконзі, культурний округ у West Kowloon. Раніше він обіймав посаду креативного директора «Пекінського тижня дизайну», де під його керівництвом відбулися успішні запуски оновленого заходу в 2011 та 2012-х роках. Чен був куратором і організатором багаточисельних виставок та проектів у музеях, і інших заходів міжнародного рівня. Про нього часто писали у «The New York Times», «Monocle», «Architectural Record» та «PIN-UP».


 

 
  2017 lda judges aric chen

ТОЙО ІТО Архітектор

Тойо Іто (Toyo Ito) закінчив Університет Токіо у 1965 році за напрямком Архітектура. До переліку його основних творінь входять: Університетська бібліотека «Tama Art», Університет Тайваню, Коледж соціальних наук тощо. Серед його численних нагород є, зокрема, наступні: премія Інституту архітектури Японії, Золотий Лев Венеціанського Бієнале, Королівська золота медаль від Британського королівського інституту архітекторів і нагорода «Pritzker Architecture».


 

 
  2017 lda judges toyo ito

БІРДЖИТ ЛОМАН Головний редактор «Designboom»

Уродженка Гамбурга, Бірджит Ломан (Birgit Lohmann) вивчала індустріальний дизайн у Флоренції, потім переїхала до Мілану, де живе і працює з 1987 року. Вона працювала дизайнером і менеджером із розвитку продукту спільно з декількома італійськими архітекторами та провідними дизайнерами. Також Бірджит працювала дизайнером – істориком для судових установ і міжнародних аукціонних будинків. У ролі дослідника і викладача проводила семінари з індустріального дизайну для численних престижних міжнародних університетів. У 1999 році стала співзасновником «Designboom», де зараз виконує функції головного редактора, керівника освітніх програм і куратора міжнародних виставок.


 

 
  2017 lda judges birgit lohmann

ЕЛІС РАВСТОРН Оглядач з дизайну

Еліс Равсторн (Alice Rawsthorn) пише про дизайн у газеті «International New York Times». ЇЇ остання книга «Hello World: Where Design Meets Life explores design’s impact on our lives: past, present and future». Вона говорить про дизайн на таких глобальних заходах, як «TED» та щорічних зустрічах Світового економічного форуму у Давосі, Швейцарія. Мешкаючи у Лондоні, Еліс є головою опікунської ради галереї «Chisenhale» та групи сучасного танцю компанії Майкла Кларка, а також членом правління галереї «Whitechapel». Еліс нагороджена Орденом Британської Імперії (OBE) за служіння дизайну і мистецтву.


 

 
  2017 lda judges alice rawsthorn

ЙОШИХІРО САВА (YOSHIHIRO SAWA) Куратор

Йошихіро Сава (Yoshihiro Sawa) отримав бакалаврський ступінь з проектування і дизайну у Кіотському Інституті Технологій. Він займав ряд посад, пов’язаних із дизайном, відтоді як приєднався до компанії Toyota Motor Corporation у 1980 році, включаючи посаду керівника напрямку глобального дизайну у відділі планування. У квітні 2016 року Йошихіро був призначений виконавчим віце-президентом Lexus International.


 

 
  2017 lda judges yoshihiro sawa