2017 lda finalists thumb

ОГОЛОШЕНО ФІНАЛІСТІВ КОНКУРСУ ДИЗАЙНЕРІВ LEXUS DESIGN AWARD 2017

Lexus International оголосив імена 12 фіналістів конкурсу дизайнерів Lexus Design Award 2017. Метою конкурсу, заснованого в 2013 році, є підтримка молодих і талановитих дизайнерів по всьому світу і пошук ідей, які могли б поліпшити життя людства в майбутньому. Ювілейний 5-й конкурс Lexus Design Award 2017, головною темою якого є філософія Lexus «Yet» (в перекладі з англійської «І в той же час»), зібрав 1152 заявки на участь з 63 країн світу.
Філософія Lexus «Yet», що лежить в основі інноваційного підходу бренду, особливо актуальна для 5-ої річниці конкурсу. «Yet» надихає нас досягати синергії шляхом об'єднання того, що на перший погляд здається несумісним, — наприклад, простору і аеродинаміки. Досягаючи гармонії в поєднанні суперечливих елементів, філософія «Yet» розширює межі сучасного дизайну і технологій, тим самим відкриваючи світові нові, дивовижні і несподівані можливості.
У листопаді 2016 року журі конкурсу, що складається з всесвітньо відомих дизайнерів і кураторів у сфері дизайну, зібралося для розгляду заявок на участь у конкурсі. Після ретельної і всебічної оцінки робіт і тривалих дискусійних сесій, члени журі зупинили свій вибір на 12 фіналістах.
З цих 12 фіналістів журі обрало чотирьох авторів, чиї ідеї отримають шанс на втілення у повнорозмірному прототипі під наставництвом всесвітньо відомих розробників.
Для того, щоб допомогти чотирьом фіналістам втілити свої ідеї, Lexus Design Award привернув чотирьох відомих кураторів в області дизайну: це архітектори і багатопрофільні дизайнери Нері (Neri) и Ху (Hu), дизайнер Макс Лемб (Max Lamb), дизайнер і архітектор Елена Манфердіні (Elena Manferdini), а також художники і архітектори з проекту Snarkitecture. Вони також виступали кураторами конкурсу минулого року.
Чотири повнорозмірні прототипи будуть представлені в рамках виставки Lexus на Тижні дизайну в Мілані цього року, поряд з презентаціями проектів інших восьми фіналістів конкурсу. Захід пройде з 3 (прес-день і церемонія нагородження) по 9 квітня 2017 року. 3 квітня фіналісти представлять свої проекти членам журі та представникам ЗМІ з різних країн. Кульмінацією премії Lexus Design Award 2017 стане оголошення переможця Гран-прі після того, як члени журі ретельно оцінять всі чотири прототипи.
Більше інформації і фотографій можна знайти на:
сайті конкурсу Lexus Design Award: https://www.lexus-int.com/lexus-design-award
Instagram: @lexusdesignaward
Official hashtags: #LexusDesignAward; #MilanDesignWeek;