2019 lexus brand hero

ДИЗАЙН

БАЧЕННЯ МАЙБУТНЬОГО

Відважні і сміливі ідеї – ось що надихає і рухає вперед конструкторську думку Lexus. Станьте свідками деяких проектів, які мчать нас в майбутнє всією своєю непередбачуваною енергією. І вони роблять явно неможливе можливим.

 • 2019 lexus brand yacht

  БАЧЕННЯ МАЙБУТНЬОГО

  СПОРТИВНА ЯХТА

  Будучи пристрасним головним тест-пілотом, Акіо Тойода не просто керує автомобілями. Він також досліджує і інші види транспорту. У тому числі яхти. Його вже давно надихають потужність і плавне управління найкращих моделей.

  Він знав, що майстерно виконана могутня яхта стане надихаючим, дійсно розкішним доповненням до іміджу Lexus.Так і з'явилася спортивна яхта Lexus. Всі на борт!

 • 2019 lexus brand slide hoverboard

  БАЧЕННЯ МАЙБУТНЬОГО

  ХОВЕРБОРД SLIDE

  Зустрічайте новий вид руху — ховерборд SLIDE. Цей повністю модифікований скейтборд був створений професійними дизайнерами, для чого потрібно було переосмислити основні технології і застосувати технічні інновації.

  Нам потрібно було сконцентрувати могутню технологію магнітної левітації в гладкому, обтічному скейтборді. Для цього потрібно було знайти правильне співвідношення надпровідників, магнітів і рідкого азоту. На кожному етапі розробки команда проектувальників максимально використовувала можливості і потенціал технології.