ДИЗАЙН

БАЧЕННЯ МАЙБУТНЬОГО

Відважні і сміливі ідеї – ось що надихає і рухає вперед конструкторську думку Lexus. Станьте свідками деяких проектів, які мчать нас в майбутнє всією своєю непередбачуваною енергією. І вони роблять явно неможливе можливим.

СТВОРЮЄМО НАДЗВИЧАЙНЕ

Дізнайтеся більше про те, як наша унікальна винахідливість дозволила нам кинути виклик гравітації при розробці ховерборду SLIDE, переосмислити поняття пригод за допомогою концептуальної СПОРТИВНОЇ ЯХТИ і зробити крок в майбутнє з космічним кораблем SKYJET у блокбастері «Валеріан та місто тисячі планет». Ми вийшли на новий рівень розкішних автомобілів, представивши багатоступінчастий гібридний двигун у флагманському автомобілі LC 500h.

 • БАЧЕННЯ МАЙБУТНЬОГО

  SKYJET

  Космічний корабель Lexus SKYJET був розроблений для надзвичайно динамічної науково-фантастичної саги «Валеріан і місто тисячі планет» режисера Люка Бессона. Фантастичне творіння концептуальної розробки, цей одномісний космічний корабель-переслідувач перевозить героїв фільму з вражаючою швидкістю і витонченістю.

  Разом з творцями фільму «Валеріан» ми домоглися чудового ефекту, змішавши уяву, технології та сучасний дизайн. Немає межі досконалості? Ми спростовуємо це висловлювання

 • БАЧЕННЯ МАЙБУТНЬОГО

  СПОРТИВНА ЯХТА

  Будучи пристрасним головним тест-пілотом, Акіо Тойода не просто керує автомобілями. Він також досліджує і інші види транспорту. У тому числі яхти. Його вже давно надихають потужність і плавне управління найкращих моделей.

  Він знав, що майстерно виконана могутня яхта стане надихаючим, дійсно розкішним доповненням до іміджу Lexus.Так і з'явилася спортивна яхта Lexus. Всі на борт!

 • БАЧЕННЯ МАЙБУТНЬОГО

  ХОВЕРБОРД SLIDE

  Зустрічайте новий вид руху — ховерборд SLIDE. Цей повністю модифікований скейтборд був створений професійними дизайнерами, для чого потрібно було переосмислити основні технології і застосувати технічні інновації.

  Нам потрібно було сконцентрувати могутню технологію магнітної левітації в гладкому, обтічному скейтборді. Для цього потрібно було знайти правильне співвідношення надпровідників, магнітів і рідкого азоту. На кожному етапі розробки команда проектувальників максимально використовувала можливості і потенціал технології.

Next steps