ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ СВІТ LEXUS

ДИЗАЙН

Сміливий. Особливий. Цілеспрямований. Наш дизайн впізнаванний з першої миті, завжди порушує емоції і надихає відкривати нові горизонти.

ВІД СМІЛИВИХ ІДЕЙ ДО ОРИГІНАЛЬНОГО ДИЗАЙНУ

Все, що ми створюємо, бере свій початок із сміливої ідеї. Ми дивимося скрізь і всюди для нашого натхнення, а це допомагає нам культивувати принципово нове мислення і свіжий творчий потенціал. Саме такий процес робить дизайн наших автомобілів таким унікальним.

 • 
 

 
  design hub provocative perspectives

  ДИЗАЙН

  НЕСТАНДАРТНИЙ ПІДХІД

  Ми проектуємо з натхненням, сміливістю, відважністю і упевненістю. Ми не мислимо, як більшість, а завжди досліджуємо нові концепції, нові результати і нові шляхи самовираження.

 • 
 

 
  design hub brave concepts

  ДИЗАЙН

  БАЧЕННЯ МАЙБУТНЬОГО

  Наша філософія дизайну мчить нас далеко в майбутнє. Вона надихає нас на створення не тільки новаторських концептуальних автомобілів, але навіть яхт, ховербордів і космічних кораблів.

 • 
 

 
  design hub signature styling

  ДИЗАЙН

  ХАРАКТЕРНИЙ СТИЛЬ

  Весь модельний ряд автомобілів Lexus можна об'єднати за принципом L-Finesse, який поєднує інноваційний дизайн з високими технологіями.

 • 
 

 
  Lexus Design awards hub text left

  ДИЗАЙН

  LEXUS ПОДІЇ В РАМКАХ ПРОЕКТУ LEXUS DESIGN

  Творчий потенціал здатний змінити світ. Конкурс Lexus Design Award заохочує нові ідеї, підтримуючи молодих дизайнерів і архітекторів, чиї роботи в галузі дизайну здатні змінити майбутнє новим і незвичайним чином.

 • 
 

 
  2018 lexus design hero

  ДИЗАЙН

  ДУХ НОВАТОРСТВА

  Вирізьблюючи нову форму мистецтва зі стародавньої традиції.