lexus LF FC hero

LF-FC

ВОДНЕВИЙ СЕДАН

Концептуальний автомобіль класу «Люкс» LF-FC викликав фурор на Токійському автосалоні 2015 року — саме там відбулася прем'єра цього представницького седана з воістину революційними технологіями.

 • КОНЦЕПТУАЛЬНИЙ АВТОМОБІЛЬ LF-FC

  Цей перспективний автомобіль – погляд в майбутнє. Перший будь-коли створений концепт на водневих елементах. LF-FC не тільки приголомшуюче, але і невимушене елегантне чотирьохдверне купе, що приводиться в рух революційною силовою установкою на всі колеса. Концепт LF-FC не просто втілення нового дизайну в життя – він створений, щоб ви переглянули всі свої очікування.


 

 
  lexus lf fc quoteblock bg

 

 
  lexus lf fc quoteblock fg

МОДЕЛЬ LF-FC ВІДОБРАЖАЄ НАШЕ ПРОГРЕСИВНЕ БАЧЕННЯ НЕДАЛЕКОГО МАЙБУТНЬОГО, ДЕ ЩЕ БІЛЬШЕ ПОШИРЕННЯ ОТРИМАЮТЬ РОЗКІШ І ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ

Токуо Фукуіті (Tokuo Fukuichi), президент Lexus International

ФІЛОСОФІЯ L-FINESSE

Свіжий підхід до оформлення автомобіля, що передає філософію дизайну «L-finesse» марки Lexus. Виразна радіаторна решітка з новою формою комірок привертає основну увагу спереду, а L-подібні денні ходові вогні елегантно височіють над передніми крилами.

 • 
 

 
  lexus lf fc section02 01

  ПРИГОЛОМШУЮЧА ПРОСТОТА

  Вражаючі задні ліхтарі доповнюють елегантність оформлення передньої частини. Варто подивитися на LF-FC збоку, щоб розкрити для себе його справжній характер.

 • 
 

 
  lexus lf fc section02 02

  ФАНТАСТИЧНИЙ ДИЗАЙН

  Плавна лінія даху, що тягнеться з передньої у задню частину автомобіля, свідчить про те, що автомобіль почуватиметься впевнено, що на швидкісних автошляхах, так і на серпантинах. Спортивні 21-дюймові легкосплавні колісні диски зі спицями, що виготовлені з армованого вуглеволокном пластику, підкреслюють образ і без того динамічно оформленого автомобіля.

ІНТЕР’ЄР LF-FC

Зануртеся у футуристичний світ інтуїтивної технології і розкоші. Як тільки ви сідаєте за кермо, вас вітає ненав'язливе голографічне зображення, ширяюче над центральною приладовою панеллю. Простим рухом рук активується система безконтактного управління, яка контролює такі системи автомобіля LF-FC як інформаційно-розважальну систему і клімат-контроль салону.


 

 
  lexus lf fc section03 00
 • БАГАТОНАПРАВЛЕНА РОЗКІШ

  Кабіна поділена на дві частини; верхня половина створює відчуття відкритості, дозволяючи водієві зосередитися на дорозі попереду та не почуватися стиснено. Коли дивитися на рівні очей, то складається враження, що передні сидіння із анілінової шкіри немов пливуть у повітрі разом з дверима і панеллю управління.

 • 
 

 
  lexus lf fc section03 01

  СИЛОВА УСТАНОВКА НА ВОДНЕВИХ ЕЛЕМЕНТАХ

  Потужна система паливних елементів урухомлює всі чотири колеса цього концепт-кара, яка точно розподіляє крутний момент між передніми та задніми колесами. Розподіл маси між осями седана LC-FC вдалося оптимізувати шляхом стратегічно важливого розташування блока паливних елементів у задній частині автомобіля, блока керування двигунами у передній частині та застосування T-подібних водневих паливних баків.

 • ВРАЖАЮЧА ТЕХНОЛОГІЯ

  Автоматизовані системи керування автомобілем з поліпшеною можливістю до аналізу, прогнозу розвитку та оцінювання ситуації на дорозі стають запорукою безпечної та вдалої подорожі для водія та пасажирів.

 • lexus lf fc section03 03