НОВИЙ RC

ПІКАНТНИЙ І ВОДНОЧАС ГРАЦІЙНИЙ

Оновлене спортивне купе RC має особливий пікантний і водночас граційний характер. Данський шеф-кухар Андреас Меллер провів перший тест-драйв автомобіля, після чого створив унікальну страву, що відображає його контрастні характеристики.

ЕМОЦІЯ КЕРУВАННЯ


 

 
  2018 lexus new rc driving emotion
 • НОВИЙ RC

  НОВА ЕЛЕГАНТНІСТЬ

  Зразком для дизайну нового RC слугувало розкішне флагманське купе Lexus LC. Лінії кутів нового переднього бампера плавно перетікають від фар до нижньої частини, а візерунок радіаторної решітки поступово трансформується згори донизу. Модифікація F SPORT має ексклюзивне чорне оздоблення радіаторної решітки та вікон.

  Вертикальні надзвичайно маленькі компактні світлодіодні фари та нові світлодіодні габаритні ліхтарі у формі літери L ще більше підкреслюють характерну гостру зовнішність автомобіля. Задні комбіновані ліхтарі тепер мають виразнішу L-подібну форму. Це нова знакова особливість дизайну купе Lexus.

 • 
 

 
  2018 lexus new rc driving emotion quote background
  
 

 
  2018 lexus new rc driving emotion quote foreground

  ШЕФ-КУХАР АНДРЕАС СТВОРИВ УНІКАЛЬНУ СТРАВУ, ЩО ВІДОБРАЖАЄ ГОСТРІ ЛІНІЇ RC ТА РОЗКІШ ЙОГО САЛОНУ. ВОНА ВИРІЗНЯЄТЬСЯ ДИВОВИЖНИМ ПОЄДНАННЯМ СМАКІВ, ТАКИХ ЯК СОЛОНУВАТА ПОВІТРЯНА СОЛОДКА ВАТА, ПОСИПАНА ЛИМОННИМ ПОРОШКОМ.

ВИРАЗНЕ КЕРУВАННЯ


 

 
  2018 lexus new rc razor sharp
2018 lexus new rc quality abd space

НОВИЙ RC

ВИШУКАНА ГРАЦІЙНІСТЬ

Новий RC надзвичайно виразний і досконалий завдяки вдосконаленим характеристикам стійкості та керованості, запозиченим у моделі LC.

Такі деталі, як нові молдинги бічних вікон у формі пливців та дифузор заднього бампера, забезпечують автомобілю покращену стійкість та аеродинамічні властивості.

УДОСКОНАЛЕНА ЯКІСТЬ

У салоні автомобіля все — від високоякісних матеріалів до точного розташування органів керування та приладів на панелі — створене для максимального задоволення та комфорту.


 

 
  2018 lexus new rc quality abd space
 • Натхненням для дизайнерів вишуканого оздоблення салону Aluminium Naguri модифікації RC F SPORT слугували візерунки традиційних японських мечів. Усередині автомобіля система фонового освітлення наповнює салон приємним м’яким світлом. Підсвітка дверей автоматично налаштовується відповідно до умов руху. Новий аналоговий годинник на панелі приладів, такий же, як і в моделі LC, є ще однією відмінною рисою купе Lexus.

 • 
 

 
  2018 lexus new rc razor sharp quote background
  
 

 
  2018 lexus new rc razor sharp quote foreground 810x1080 v2

  ВИСЛОВНЛЮВАННЯ «ПІКАНТНИЙ І ВОДНОЧАС ГРАЦІЙНИЙ» РОЗУМІЄШ ТОДІ, КОЛИ ВИПРОБОВУЄШ РІЗНІ РЕЖИМИ КЕРУВАННЯ - ВІД СПОРТИВНОГО ДО КОМФОРТНОГО.

  Андреас Меллер, шеф-кухар

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ДОПРЕМ'ЄРНИЙ ПОКАЗ У ПАРИЖІ

Ексклюзивна виїзна подія відбулася за місяць до світової прем'єри купе Lexus RC на Паризькому автосалоні 2018. Шеф-кухар ресторану Copenhague на Єлисейських полях Андреас Меллер, чий талант на початку цього року було відзначено першою зіркою Мішлен, створив страву, яка відображає суть оновленого купе RC і є справді надзвичайною.