АБСОЛЮТНО НОВИЙ LEXUS ES

КЕРОВАНИЙ ІНТУЇЦІЄЮ

Коли людина та машина працюють разом, результат може бути неймовірним. Саме тому сценарій рекламного відеоролика нового Lexus ES – автомобіля, який передбачає дії водія – написаний штучним інтелектом. А зняв ролик визнаний режисер.

ЛЮДИНА І МАШИНА

Це зворушливе відео демонструє потужні технології та дизайн, завдяки яким новий Lexus ES є найбільш інтуїтивною моделлю сьогодення.

 • КЕРОВАНИЙ ІНТУЇЦІЄЮ

  СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ВЗАЄМОДІЇ

  Завдяки інноваційному шасі новий Lexus ES неймовірно інтуїтивний у керуванні. Технологічно вдосконалені характеристики автомобіля гарантують комфортне відчуття підтримки і передбачення ваших дій та швидкої реакції на кожен ваш рух. Окрім того, технологія Lane Tracing Assist утримує автомобіль у дорожній смузі під час руху.

 •     2019 lexus es driven by intuition cinemagraph designed to protect

  КЕРОВАНИЙ ІНТУЇЦІЄЮ

  СТВОРЕНИЙ ЗАХИЩАТИ

  Новий Lexus ES оснащений системою безпеки Lexus Safety System+. Вона призначена забезпечувати водія інформацією про ситуацію на дорозі, допомагати приймати рішення та керувати автомобілем на різних швидкостях та за різних умов. Технології Lexus ES доповнюють ваші відчуття, допомагаючи запобігти зіткненням.

    2019 lexus es background desktop 1920

ПЕРША У СВІТІ ТВОРЧА СПІВПРАЦЯ ЛЮДИНИ І МАШИНИ

Результатом застосування розширених даних та проведення досліджень стало використання штучного інтелекту для написання сценарію телевізійної реклами. Щойно це сталося, сценарій передали визнаному режисеру Кевіну Макдоналду (Kevin MacDonald) для зйомки відеоролика. Створення сценарію штучним інтелектом виходить за межі можливого, яким ми його уявляли раніше.

    2019 lexus es background desktop 1920