1. New Cars
  2. Загальний огляд

RXL Luxury+

Кросовер

Чорний (212)

Ціна від

2724204.0

Моторизація

3,5-літровий (бензин)

Гарантія

36 місяців або на 100 тис. км

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/ua/uk

ОСОБЛИВОСТІ

АУДІОСИСТЕМА MARK LEVINSON

Преміальна аудіосистема Mark Levinson® з 15 динаміками і технологією GreenEdge™ адаптована до акустичного середовища RX. Вона забезпечує чудовий 7.1-канальний звук для створення ефекту домашнього цифрового кінотеатру. Технологія Clari-Fi™ відновлює втрати звуку при цифровій компресії у форматі MP3. *** Лише у комплектації Luxury.

КЕРМО ЗІ ШКІРЯНИМ ОЗДОБЛЕННЯМ

Кермо зі шкіряним оздобленням нового автомобіля Lexus розроблено майстрами Такумі. 3-спицеве кермо має опори для пальців та оптимальну площу для розміщення рук. У кермо інтегровано перемикачі для регулювання гучності, керування мультиінформаційним дисплеєм та системою круїз-контролю. Також доступна функція підігріву керма та можливе виконання в оздобленні зі шкіри та дерева.

ВЕЛИКИЙ 12,3-ДЮЙМОВИЙ СЕНСОРНИЙ ЕКРАН

12,3-дюймовий центральний сенсорний екран забезпечує комфортне керування ним під час поїздки. Він підтримує доступ до преміальної системи навігації Lexus, аудіосистеми та системи кондиціювання.

RX L Фотодобірка

Огляд 360°

Повноекранний режим Закрити
Перетягніть, щоб повернути Перетягніть, щоб повернути

Наявність та Замовлення

 Ви хочете дізнатись про наявність на складі в Україні або можливість замовлення автомобіля Luxury+ з двигуном 3,5-літровий (бензин), трансмісією 8-ступенева автоматична 4×4 у кольорі Білосніжний (085) та з інтер'єром Світло-бежева комбінована семіанілінова шкіра / Вставки з горіха (LA62) на сторінці або в мережі офіційних дилерів Lexus  в Україні.