Довший нижчий ширший та більш вражаючий флагманський преміум седан з гібридним двигуном

НОВИЙ СЕДАН
LEXUS LS


Вражаючий флагманський
преміум-седан з гібридним двигуном.

КОНЦЕПТ КАР LEXUS UX

КОНЦЕПТ-КАР
LEXUS UX


Приголомшливі майбутні технології
в концепт-карі UX.

Lexus Future

LEXUS
FUTURE

Серія концептуальних автомобілів
LF (Lexus Future) для світу майбутнього.

Світ Lexus

СВІТ
LEXUS

Інноваційний дизайн, передові технології та досвід який Lexus дарує світові.

Новаторський дизай від Lexus

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

Наша філософія дизайну та приклади наших найкращих конструкторських рішень.

Lexus Hybrid

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Поєднуючи двигун внутрішнього згоряння з електричним двигуном.

Lexus кредит

УМОВИ
КРЕДИТУВАННЯ

Спеціальні умови на придбання автомобілів Lexus.

НОВИНИ ТА ПОДІЇ

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

ВИГІДНІ ПРОПОЗИЦІЇ НА LEXUS LX

вигідні серпневі пропозиції на флагманський позашляховик Lexus LX

З НАГОДИ 10-РІЧЧЯ LEXUS В УКРАЇНІ

З нагоди 10-річчя офіційного Lexus в Україні діють вигідні серпневі пропозиції на флагманський позашляховик Lexus LX.

LX – розкішний позашляховик класу «люкс», що вирізняється вражаючим зовнішнім дизайном і бездоганним лакофарбовим покриттям та легендарною якістю матеріалів салону: високоякісна комбінована семіанілінова шкіра, оздоблення деревом з матовою або лакованою поверхнею — все у LX свідчить про новий щабель розкоші. Аудіосистема Mark Levinson, інноваційна навігаційна система з 12,3-дюймовим екраном, високотехнологічна система комплексного керування клімат-контролем, підігрівом керма та вентиляцією сидінь Lexus Climate Concierge та ціла низка новітніх технологічних засобів допомоги водію – таких як, наприклад, система адаптивного круїз-контролю – сповнять кожну поїздку неперевершеним комфортом

На українському ринку Lexus LX представлений у двох модифікаціях: з дизельним двигуном потужністю 272 к.с. (200 кВт) або бензиновим двигуном потужністю 367 к.с. (270 кВт).

Статус, дизайн, майстерність, розкіш, технології, інновації, впевненість, надійність, потужність, безстрашність – 10 аргументів на користь автомобілів Lexus, 10 років Lexus офіційно на ринку України.

Детальніше — в офіційних дилерів Lexus в Україні.

Визнайте, ви хочете Lexus!Цей матеріал підготовлено за даними офіційних веб-сайтів уповноважених дилерів продукції Lexus. Ця інформація не має трактуватися як безпомилкова та як така не являє собою оферту на продаж конкретного транспортного засобу. За довідками про актуальні ціни, технічні характеристики та наявність просимо звертатися до уповноважених дилерів продукції Lexus. Судження про вигідність пропозицій є оціночним та не свідчить про акційний характер умов продажу.

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ