Довший нижчий ширший та більш вражаючий флагманський преміум седан з гібридним двигуном

НОВИЙ СЕДАН
LEXUS LS


Вражаючий флагманський
преміум-седан з гібридним двигуном.

КОНЦЕПТ КАР LEXUS UX

КОНЦЕПТ-КАР
LEXUS UX


Приголомшливі майбутні технології
в концепт-карі UX.

Lexus Future

LEXUS
FUTURE

Серія концептуальних автомобілів
LF (Lexus Future) для світу майбутнього.

Світ Lexus

СВІТ
LEXUS

Інноваційний дизайн, передові технології та досвід який Lexus дарує світові.

Новаторський дизай від Lexus

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

Наша філософія дизайну та приклади наших найкращих конструкторських рішень.

Lexus Hybrid

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Поєднуючи двигун внутрішнього згоряння з електричним двигуном.

Lexus кредит

УМОВИ
КРЕДИТУВАННЯ

Спеціальні умови на придбання автомобілів Lexus.

НОВИНИ ТА ПОДІЇ

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

СТАРТ ЗАМОВЛЕНЬ НА LEXUS NX

НОВИЙ LEXUS NX

ЗУСТРІЧАЙТЕ ОНОВЛЕНИЙ КРОСОВЕР

У дилерській мережі Lexus в Україні розпочато прийом замовлень на повноприводний кросовер NX, європейська прем’єра якого відбулася на Франкфуртському міжнародному автосалоні у вересні цього року.

Спортивний дизайн Lexus NX став ще більш зухвалим завдяки посиленню акцентів стилю динамічного міського кросовера та елементам кузова, які нагадують м’язи хижака, готового до атаки. Особливої динаміки зовнішньому вигляду додають оновлена фірмова решітка радіатора Lexus, більш виразні бампери та оновлені 18-дюймові легкосплавні диски.

Прекрасні ходові характеристики Lexus NX доповнюються новою складовою – інтелектуальною системою безпеки Lexus Safety System+, яка включає систему запобігання зіткненням, функцію попередження з'їзду зі смуги та допомоги утримання в смузі, систему розпізнавання дорожніх знаків та адаптивний круїз-контроль. Система автоматичного дальнього світла допомагає краще контролювати ситуацію на дорозі та підтримує впевненість водія.

Оптимізовані функції керування системою клімат-контролю, збільшений центральний дисплей навігаційної системи (що доступна як додаткова опція), високоякісна комбінована шкіра для оздоблення салону з двома додатковими виразними кольорами створюють комфорт та підкреслюють дух нового Lexus NX як сучасного авто для прогресивного споживача.

На українському ринку новий Lexus NX доступний у трьох варіантах: з 2-літровим* атмосферним двигуном із безступінчастою трансмісією, 2-літровим* турбодвигуном із 6-ступінчастою автоматичною коробкою передач та гібридною установкою з 2,5-літровим двигуном та електромоторами* з гібридною установкою.

Повноприводний кросовер також можна замовити у трьох комплектаціях** на вибір: NX 200 Business, NX 300 Executive, а також гібридний NX 300h Executive+.


* Значення вказане умовно та може незначною мірою відрізнятися від робочого об’єму двигуна. Більш детальна інформація наявна в офіційних дилерів Lexus. 

** Назви комплектацій є суто умовними, використовуються винятково для зручності в розподілі наборів параметрів автомобіля та можуть відрізнятися або бути відсутніми в інших документах чи матеріалах.

Детальніше – в офіційних дилерів Lexus в Україні. Визнайте, ви хочете Lexus!

Цей матеріал підготовлено за даними офіційних веб-сайтів уповноважених дилерів продукції Lexus. Ця інформація не має трактуватися як безпомилкова та як така не являє собою оферту на продаж конкретного транспортного засобу. За довідками про актуальні ціни, технічні характеристики та наявність просимо звертатися до уповноважених дилерів продукції Lexus.

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ