Довший нижчий ширший та більш вражаючий флагманський преміум седан з гібридним двигуном

НОВИЙ СЕДАН
LEXUS LS


Вражаючий флагманський
преміум-седан з гібридним двигуном.

КОНЦЕПТ КАР LEXUS UX

КОНЦЕПТ-КАР
LEXUS UX


Приголомшливі майбутні технології
в концепт-карі UX.

Lexus Future

LEXUS
FUTURE

Серія концептуальних автомобілів
LF (Lexus Future) для світу майбутнього.

Світ Lexus

СВІТ
LEXUS

Інноваційний дизайн, передові технології та досвід який Lexus дарує світові.

Новаторський дизай від Lexus

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

Наша філософія дизайну та приклади наших найкращих конструкторських рішень.

Lexus Hybrid

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Поєднуючи двигун внутрішнього згоряння з електричним двигуном.

Lexus кредит

УМОВИ
КРЕДИТУВАННЯ

Спеціальні умови на придбання автомобілів Lexus.

НОВИНИ ТА ПОДІЇ

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

НОВИЙ LEXUS LS F SPORT

НОВИЙ LEXUS LS F SPORT

ПРЕМ’ЄРА СЕДАНА ЗІ СПОРТИВНИМ ХАРАКТЕРОМ

Слідом за прем’єрами у Детройті, де публіка змогла вперше оцінити кардинально оновлений Lexus LS 500, і в Женеві, де була презентована його повногібридна версія, LS 500h, компанія представила седан зі спортивним характером — Lexus LS F Sport* на Нью-Йоркському автосалоні 2017 року.

Зі спеціальним дизайн-пакетом представницький седан став виглядати ще зухвалішим. Зміни насамперед торкнулися решітки радіатора, дизайн якої розроблявся командою Лексус п’ять місяців. У результаті решітка F Sport оригінальної текстури має 7 100 окремих поверхонь (у стандартній їх 5 000). З’явилися особливі повітрозабірники у передньому бампері, а також нові нижні бокові панелі, молдинги на багажнику й агресивніший задній бампер. У дизайні також використані виразні логотипи F Sport, що є впізнаваною рисою усіх автомобілів Lexus зі спортивним дизайн-пакетом F Sport.

Седан LS F Sport обладнаний преміальними 20-дюймовими легкосплавними дисками із шинами 245/45 R20 спереду та 275/40 R20 ззаду. Виключно для цієї модифікації кольорова гама кузова поповнилася двома відтінками: білим White Nova та синім Heat Blue.

Щорічний автосалон в Детройті має велике значення для бренду Lexus, адже він поєднує LS з місцем його народження – вперше LS був представлений у Детройті в 1989 р. і ознаменував дебют бренда Lexus, що стало знаковою подією в автомобільній історії. Модель LS досягла успіху в сегменті автомобілів класу люкс, пропонуючи характеристики руху, безшумність та комфорт, які можна очікувати від преміального автомобіля.

Преміальність і спортивний дух автомобіля добре відчуваються і в салоні. Увагу привертають нові надзвичайно комфортабельні передні крісла з покращеною системою бокової підтримки, які були розроблені спеціально для цієї моделі. Про динамічність черговий раз візуально нагадують такі елементи, як алюмінієві вставки і накладки на педалі, обробка перфорованою шкірою, а також, звичайно, логотипи F Sport. Деякі елементи дизайну керма та панелі приладів були запозичені у суперкара майбутнього — автомобіля Lexus LFA.

Допрацьоване шасі має посилені гальма (6-поршневі супорти спереду, 4-поршневі супорти ззаду), адаптивну пневматичну спортивну підвіску, спортивне кермо. Водій може обирати режим роботи двигуна (Normal, Sport S або Sport S+).

Комплектація F Sport доступна і для моделі LS 500 з 3,5-літровим** шестиціліндровим бітурбодвигуном потужністю 420 к.с., і для повногібридного LS 500h (з бензиновим двигуном, що працює разом із багатоступеневою гібридною системою загальною потужністю 359 к.с.).

Новий приголомшливий седан LS F Sport — це втілення представницької потужності й сучасної спортивної динаміки.

Визнайте, ви хочете Lexus!

Цей матеріал підготовлено за даними веб-сайту http://newsroom.lexus.eu/.

*Назви комплектацій є суто умовними, використовуються виключно заради зручності в розподілі наборів параметрів автомобіля та можуть відрізнятися або бути відсутніми в інших документах або матеріалах. 

** Значення вказане умовно та може незначною мірою вдрізнятися. Більш детальна інформація про робочий об’єм двигуна наведена у розділ і «Lexus LS - Основні технічні характеристики» та наявна у офіційних дилерів Lexus.

НОВИЙ LEXUS LS F SPORT
НОВИЙ LEXUS LS F SPORT
НОВИЙ LEXUS LS F SPORT
НОВИЙ LEXUS LS F SPORT
НОВИЙ LEXUS LS F SPORT
НОВИЙ LEXUS LS F SPORT
НОВИЙ LEXUS LS F SPORT

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ