Довший нижчий ширший та більш вражаючий флагманський преміум седан з гібридним двигуном

НОВИЙ СЕДАН
LEXUS LS


Вражаючий флагманський
преміум-седан з гібридним двигуном.

КОНЦЕПТ КАР LEXUS UX

КОНЦЕПТ-КАР
LEXUS UX


Приголомшливі майбутні технології
в концепт-карі UX.

Lexus Future

LEXUS
FUTURE

Серія концептуальних автомобілів
LF (Lexus Future) для світу майбутнього.

Світ Lexus

СВІТ
LEXUS

Інноваційний дизайн, передові технології та досвід який Lexus дарує світові.

Новаторський дизай від Lexus

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

Наша філософія дизайну та приклади наших найкращих конструкторських рішень.

Lexus Hybrid

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Поєднуючи двигун внутрішнього згоряння з електричним двигуном.

Lexus кредит

УМОВИ
КРЕДИТУВАННЯ

Спеціальні умови на придбання автомобілів Lexus.

НОВИНИ ТА ПОДІЇ

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

LEXUS СТАВ ГОЛОВНИМ СПОНСОРОМ

Lexus стане головним спонсором Венеційського кінофестивалю

74-ГО ВЕНЕЦІАНСЬКОГО КІНОФЕСТИВАЛЮ

Вперше в історії бренд Lexus стане головним спонсором Венеційського кінофестивалю (Venice Film Festival), який відбудеться на острові Лідо з 30 серпня по 9 вересня 2017 року. Партнерство з одним із найпрестижніших міжнародних кінофестивалів — це чергова ілюстрація відданості Lexus світові кіно. Вона стала очевидною із започаткуванням міжнародного конкурсу короткометражних фільмів Lexus Short Films у 2013 році та нещодавньою співпрацею з командою науково-фантастичного блокбастеру Люка Бессона (Luc Besson) «Валеріан і місто тисячі планет» (Valerian and the City of a Thousand Planets).

Фірмовий стенд Lexus на фестивалі буде оформлений як лаунж-зона на Терасі бієнале (Biennale Terrace). Тут буде презентовано дві флагманські моделі бренда — купе LC і седан LS. Також на час проведення заходу бренд виділить 40 гібридних автомобілів для обслуговування поважних гостей.

Президент цьогорічного журі, актриса Аннетт Бенінг, прибуде на червону доріжку фестивалю на новому гібридному Lexus LS 500h.

«Ми пишаємося участю у цьому престижному заході, який протягом одинадцяти днів привертає до себе увагу всього світу, — говорить Луїджі Лука (Luigi Lucà), директор Lexus Італія. — Наша компанія поділяє чимало цінностей, які шанують у кінематографі. Так само як актори і режисери, ми прагнемо щодня вдосконалювати та відшліфовувати наше мистецтво. У своїй роботі ми поєднуємо стиль, елегантність і увагу до деталей, аби подарувати клієнтам унікальні емоції та дивовижні враження».

Визнайте, ви хочете Lexus!

Цей інформаційний матеріал підготовлений за даними сайту https://www.lexus.eu/discover-lexus/lexus-news/lexus-blog/ та не є рекламою послуг, пов'язаних з фестивальною діяльністю. ПІІ «Тойота-Україна» не є безпосереднім організатором, учасником або спонсором зазначеного фестивалю.

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ