Довший нижчий ширший та більш вражаючий флагманський преміум седан з гібридним двигуном

НОВИЙ СЕДАН
LEXUS LS


Вражаючий флагманський
преміум-седан з гібридним двигуном.

КОНЦЕПТ КАР LEXUS UX

КОНЦЕПТ-КАР
LEXUS UX


Приголомшливі майбутні технології
в концепт-карі UX.

Lexus Future

LEXUS
FUTURE

Серія концептуальних автомобілів
LF (Lexus Future) для світу майбутнього.

Світ Lexus

СВІТ
LEXUS

Інноваційний дизайн, передові технології та досвід який Lexus дарує світові.

Новаторський дизай від Lexus

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

Наша філософія дизайну та приклади наших найкращих конструкторських рішень.

Lexus Hybrid

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Поєднуючи двигун внутрішнього згоряння з електричним двигуном.

Lexus кредит

УМОВИ
КРЕДИТУВАННЯ

Спеціальні умови на придбання автомобілів Lexus.

НОВИНИ ТА ПОДІЇ

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

КОСМІЧНИЙ КОРАБЕЛЬ LEXUS SKYJET В МАЯМІ

ВИКОНАВЕЦЬ РОЛІ ВАЛЕРІАНА ДЕЙН ДЕГААН

LEXUS І ВИКОНАВЕЦЬ РОЛІ ВАЛЕРІАНА ДЕЙН ДЕГААН ПРЕДСТАВИЛИ В МАЯМІ КОСМІЧНИЙ КОРАБЕЛЬ SKYJET

Skyjet буде використовуватись в новому науково-фантастичному фільмі Люка Бессона «Валеріан і Місто тисячі планет»

Минулого вечора виконавець головної ролі у фільмі 2017 р. «ВАЛЕРІАН І МІСТО ТИСЯЧІ ПЛАНЕТ» Дейн ДеГаан (Dane DeHaan) представив точну копію літального апарата, що згідно з сюжетною лінією використовується як основний перехоплювач. Прем’єра одномісного SKYJET відбулась у рамках різнопланового заходу Lexus у Маямі, що включав презентації новітніх продуктів бренда та різноманітних програм, пов’язаних зі стилем життя.

При створенні SKYJET команда фільму «Валеріан» прагнула показати реалістичний транспортний засіб майбутнього, яким могли б користуватись мешканці світу Валеріана через 700 років. Для створення фінальної версії SKYJET творці фільму у співпраці з дизайнерами Lexus адаптували риси дизайну сучасних культових моделей бренда.

Кінцевий варіант дизайну отримав інтерпретацію фірмової веретеноподібної решітки радіатора Lexus, а дизайн фар літального апарата нагадує світлові прилади довгоочікуваного купе Lexus LC з атлетичними обтічними формами, вихід якого запланований на 2018 рік. Крім цього, при створенні інтер’єру концептуальної моделі творчий колектив фільму черпав натхнення в новітніх розробках бренда у царині штучного інтелекту та досконалих технологій взаємодії на рівні «людина—машина». У сюжеті згадується також вигадана енергетична капсула майбутнього, надихана дослідженнями Lexus у галузі технології водневих паливних елементів. Перші зображення літального апарата було продемонстровано в листопаді, в один день з прем’єрним показом рекламного трейлера фільму.

Дейн прокоментував презентацію так: «Я завжди хотів попрацювати з Люком Бессоном, адже він надзвичайно уважно ставиться до найдрібніших деталей, втілюючи сценарій у життя в найбільш реалістичний спосіб. Чудовим прикладом такого підходу є спільна з Lexus робота над створенням SKYJET, а захопливі сцени погонь на цьому кораблі за участю Валеріана стануть найяскравішими моментами фільму».

Презентація моделі літального апарата супроводжувалась вражаючим світловим шоу, після якого на сцену вийшов Дейн, щоб розповісти про зйомки з використанням SKYJET та співпрацю на знімальному майданчику з партнеркою Карою Делевінь (Cara Delevingne) і режисером Люком Бессоном.

Коментуючи спільний проект, керівник глобального департаменту маркетингу Lexus Спірос Фотінос (Spiros Fotinos) додав: «Коли Люк вперше розповів нам про своє бачення Валеріана, ми зрозуміли, що він поділяє наше прагнення думати нестандартно і створювати можливості для неймовірних вражень. Допомагаючи у створенні дизайну і технологій для SKYJET з позицій Lexus, ми зіткнулись з непростим завданням. А ще, на додачу до того, що наш бренд став частиною неймовірної історії, ми змогли насолодитись реакцією наших дизайнерів та інженерів на звістку про те, що вони будуть розробляти космічний корабель!»

У рамках підготовки до прем’єри фільму, що запланована на липень 2017 року, компанія Lexus протягом наступних семи місяців проводитиме цілий ряд ексклюзивних заходів, покликаних привернути увагу фанатів фільму з усього світу до сюжету Валеріана.

Дізнайтесь більше про «ВАЛЕРІАН І МІСТО ТИСЯЧІ ПЛАНЕТ» за посиланнями:

Офіційні хештеги:
 #ValerianSKYJET #LexusLens

Lexus Skyjet

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ