Довший нижчий ширший та більш вражаючий флагманський преміум седан з гібридним двигуном

НОВИЙ СЕДАН
LEXUS LS


Вражаючий флагманський
преміум-седан з гібридним двигуном.

КОНЦЕПТ КАР LEXUS UX

КОНЦЕПТ-КАР
LEXUS UX


Приголомшливі майбутні технології
в концепт-карі UX.

Lexus Future

LEXUS
FUTURE

Серія концептуальних автомобілів
LF (Lexus Future) для світу майбутнього.

Світ Lexus

СВІТ
LEXUS

Інноваційний дизайн, передові технології та досвід який Lexus дарує світові.

Новаторський дизай від Lexus

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

Наша філософія дизайну та приклади наших найкращих конструкторських рішень.

Lexus Hybrid

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Поєднуючи двигун внутрішнього згоряння з електричним двигуном.

Lexus кредит

УМОВИ
КРЕДИТУВАННЯ

Спеціальні умови на придбання автомобілів Lexus.

НОВИНИ ТА ПОДІЇ

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

LEXUS ШУКАЄ КІНЕМАТОГРАФІСТІВ НОВОГО ПОКОЛІННЯ

Lexus Short Films

СТАРТ 4-го СЕЗОНУ LEXUS SHORT FILMS

Відкрито прийом заявок на четвертий міжнародний конкурс короткометражних фільмів Lexus Short Films та оголошено про старт онлайн-прокату стрічок третього сезону

1 червня 2017 року на Токійському кінофестивалі короткометражних фільмів (Tokyo Short Film Festival) бренд Lexus та кіностудія Тhe Weinstein Company (TWC) оголосили про старт четвертого конкурсу короткометражних фільмів Lexus Short Films. Щороку Lexus обирає тему, здатну привернути увагу кінематографістів і надихнути їх на створення видатних авторських робіт. Темою четвертого сезону було обрано «Перетворення». Адже згідно філософії Lexus, дивовижне з’являється тоді, коли творчість перетворює буденне у незвичайне.

Автори можуть подавати стрічки на розгляд журі через Withoutabox, онлайн-платформу для полегшення комунікації між кінематографістами та оргкомітетами фестивалів. Партнерство Lexus і Тhe Weinstein Company спрямоване на підтримку талановитих початківців, адже для них створено непересічну можливість спробувати себе у мистецтві кіно, користуючись провідними технологіями під чуйним керівництвом відомих експертів. Таке наставництво схоже на те, що практикується на заводах Lexus, де майстри такумі навчають та надихають власним прикладом наступне покоління.

У четвертому сезоні заявки на Lexus Short Films розглядатиме авторитетне журі на чолі з номінантом на премію «Оскар», сценаристом і актором Тейлором Шеріданом (Taylor Sheridan), відомим за сценаріями до фільмів «Будь-якою ціною» (Hell or High Water), «Сікаріо» (Sicario) та телесеріалом «Сини анархії» (Sons of Anarchy). До складу журі також увійшли перші особи кіностудії Тhe Weinstein Company і компанії Lexus. Поважна комісія відбере 4 фіналістів, а продюсуватиме фільми Джої Горвіц (Joey Horvitz) з TWC

«Проект Lexus Short Films покликаний заохотити та підтримати творчу спільноту, яка постійно надихає наш бренд. Завдяки продуктивній співпраці з TWC, котра поділяє нашу ініціативу з підтримки молодих талановитих кінематографістів та акторів, нам вдалося досягти неабияких успіхів, — говорить Спірос Фотінос (Spiros Fotinos), керівник відділу бренд-менеджменту та маркетингу Lexus. — Ми дійсно перейнялися цьогорічною темою, адже вона відображає один із головних рушійних принципів розвитку бренда. Саме прагнення зробити буденне незвичайним допомагає нам створювати неперевершені продукти для своїх клієнтів».

До того ж 1 червня Lexus і Тhe Weinstein Company оголосили про початок онлайн-прокату чотирьох короткометражних фільмів-переможців третього конкурсу. Ними стали «Гра» (Game), «Вечір п’ятниці» (Friday Night), «Месія» (MESSiAH) та «Країна затамувала подих» (Тhe Nation Holds Its Breath). Стрічки доступні для онлайн-перегляду на каналі Prime Video через Amazon Video Direct, веб-сайті www.LexusShortFilms.com та на інших інтернет-ресурсах. Короткометражні фільми третього сезону конкурсу взяли участь у понад 65 кінофестивалях і отримали численні нагороди від журі та глядачів.

«Оголошення про старт четвертого конкурсу Lexus Short Films відбулося того ж дня, що й довгоочікуваний початок онлайн-прокату чотирьох фільмів-переможців минулого року. Цей збіг не випадковий, адже так ми не лише заохочуємо кінематографістів-початківців зробити перші кроки у творчій кар’єрі, а й підкреслюємо важливість партнерства TWC та Lexus для світової кіноспільноти», — переконаний виконавчий директор і президент Тhe Weinstein Company Девід Глассер (David Glasser).

Дізнатися більше про конкурс Lexus Short Films і студію Тhe Weinstein Company можна на сайті www.LexusShortFilms.com.

Визнайте, ви хочете Lexus!

Цей матеріал підготовлено за даними сайту https://www.lexus.eu/lexus-today/lexus-blog/blog-article?docid=lexus-and-the-weinstein-company-are-looking-for-the-next-generation-of--emerging-filmmakers


 ПІІ «Тойота-Україна» не є організатором конкурсу короткометражних фільмів Lexus Short Films. Зазначений конкурс не є заходом рекламного характеру, а цей матеріал носить виключно інформаційний характер і не є публічною обіцянкою винагороди або умовами конкурсу.

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ