Довший нижчий ширший та більш вражаючий флагманський преміум седан з гібридним двигуном

НОВИЙ СЕДАН
LEXUS LS


Вражаючий флагманський
преміум-седан з гібридним двигуном.

КОНЦЕПТ КАР LEXUS UX

КОНЦЕПТ-КАР
LEXUS UX


Приголомшливі майбутні технології
в концепт-карі UX.

Lexus Future

LEXUS
FUTURE

Серія концептуальних автомобілів
LF (Lexus Future) для світу майбутнього.

Світ Lexus

СВІТ
LEXUS

Інноваційний дизайн, передові технології та досвід який Lexus дарує світові.

Новаторський дизай від Lexus

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

Наша філософія дизайну та приклади наших найкращих конструкторських рішень.

Lexus Hybrid

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Поєднуючи двигун внутрішнього згоряння з електричним двигуном.

Lexus кредит

УМОВИ
КРЕДИТУВАННЯ

Спеціальні умови на придбання автомобілів Lexus.

НОВИНИ ТА ПОДІЇ

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

LEXUS ТА ДЖУД ЛОУ ПРЕДСТАВИЛИ ІМПРОВІЗОВАНУ ВИСТАВУ У ПРЯМОМУ ЕФІРІ

Lexus RX

ПЕРША В ЦИФРОВОМУ СВІТІ ПОДОРОЖ, ДЕ РОЛЬ РЕЖИСЕРА БУЛА ВІДВЕДЕНА ГЛЯДАЧАМ

24 жовтня 2016 року у Лондоні голлівудський актор Джуд Лоу за підтримки Lexus Europe провів імпровізовану виставу з прямою трансляцією в мережі Інтернет безпосередньо із салону культового кросовера Lexus RX. Легенда сцени і великого екрана, Джуд Лоу здійснив унікальну подорож вулицями Сохо, покладаючись виключно на керівництво режисера в реальному часі, глядачів і власну акторську майстерність.

І ось, у відомому лондонському театрі «The Box» піднялася завіса, Джуд Лоу вийшов на сцену і розповів, що наступні 45 хвилин його життя буде в руках глядачів з усього світу, яких запросили голосувати онлайн за альтернативні сюжетні лінії. З моменту, коли він залишив сцену, актор керувався лише підказками аудиторії і власною інтуїцією.

Згідно із сюжетом інтерактивної історії, він намагається зібрати команду професіоналів для фінальної унікальної вистави в театрі. Щоб виконати це завдання, він отримує «дорожні» вказівки від глядачів, що кидають виклик його акторським навичкам.

Він сідає в Lexus RX, що його очікує, та їде до ресторану «Zima», щоб забрати звідти одного з учасників команди для вечірньої вистави. Там Джуд Лоу зустрічає відомого шеф-кухаря. Наступна зупинка − легендарний майданчик живої музики, клуб «Ronnie Scott's Jazz Club», звідки потрібно забрати композитора. У передостанній сцені Джуд Лоу застосовує усю свою акторську майстерність, щоб знайти іспанського художника Хорхе Родрігеса-Гераду для створення декорацій до вечірнього спектаклю.

Імпровізована вистава досягає кульмінації, коли Джуд Лоу повертається до театру «The Box» разом із командою, щоб з їх допомогою зіграти драматичний фінал. Співачка й автор пісень Лаура Мвула, яка отримала визнання критиків, також приєдналася до Джуда Лоу та творчої команди на сцені.

Сценарій для прямого ефіру було створено на основі відео ролику «Життя у стилі RX» з Джудом Лоу у головній ролі, де розкрито розкішний спосіб життя, азарт і гострі відчуття. Ще одним етапом партнерства між брендом і актором стало унікальне театральне дійство, що було представлено у лютому цього року.

Говорячи про пряму трансляцію, Джуд Лоу зауважив: «Нечасто видається можливість діяти абсолютно спонтанно і створювати історію на ходу. Ми хотіли кинути виклик стандартним сюжетам і створити щось приголомшливе. Ми намагалися так робити все в цьому спільному проекті, створюючи абсолютно новий досвід, частиною якого стали люди. Цього разу глядачі могли уявити себе сидячи в режисерському кріслі і обираючи, як саме розгорнеться історія».

Спірос Фотінос, голова відділу маркетингу компанії Lexus Europe, прокоментував подію: «Раніше в цьому році під час виходу нового Lexus RX ми працювали з Джудом над створенням безпрецедентної театральної вистави. Вона вразила учасників, адже ми кинули виклик усім традиційним уявленням про рекламу бренда. Потім виникло запитання − що далі? Через те що Джуд розділяє нашу пристрасть до всього нового і наше прагнення бути першопрохідцями, нова приголомшлива і небачена раніше вистава не змусила себе довго чекати».

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ