Довший нижчий ширший та більш вражаючий флагманський преміум седан з гібридним двигуном

НОВИЙ СЕДАН
LEXUS LS


Вражаючий флагманський
преміум-седан з гібридним двигуном.

КОНЦЕПТ КАР LEXUS UX

КОНЦЕПТ-КАР
LEXUS UX


Приголомшливі майбутні технології
в концепт-карі UX.

Lexus Future

LEXUS
FUTURE

Серія концептуальних автомобілів
LF (Lexus Future) для світу майбутнього.

Світ Lexus

СВІТ
LEXUS

Інноваційний дизайн, передові технології та досвід який Lexus дарує світові.

Новаторський дизай від Lexus

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

Наша філософія дизайну та приклади наших найкращих конструкторських рішень.

Lexus Hybrid

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Поєднуючи двигун внутрішнього згоряння з електричним двигуном.

Lexus кредит

УМОВИ
КРЕДИТУВАННЯ

Спеціальні умови на придбання автомобілів Lexus.

НОВИНИ ТА ПОДІЇ

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

LEXUS ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ПРОДАЖ МІЛЬЙОННОГО ГІБРИДНОГО АВТОМОБІЛЯ

LEXUS PUTS 1 MILLIONTH HYBRID ON THE ROAD news

12 КВІТНЯ 2016 р. ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ’ЮТОР АВТОМОБІЛІВ LEXUS - КОМПАНІЯ TOYOTA MOTOR EUROPE NV/SA (БРЮССЕЛЬ, БЕЛЬГІЯ) ПОВІДОМИЛА ПРО ПОДОЛАННЯ ПОЗНАЧКИ В ОДИН МІЛЬЙОН ГІБРИДНИХ АВТО, ПРОДАННИХ З МОМЕНТУ ВИХОДУ НА РИНОК ПЕРШОГО ГІБРИДНОГО АВТОМОБІЛЯ ПРЕМІУМ-КЛАССУ RX 400h У КВІТНІ 2005 РОКУ.

Щоб відзначити цю подію, керівник європейського підрозділу Lexus особисто вручив покупцеві в Мілані (Італія) мільйонний гібридний автомобіль, яким виявився Lexus NX 300h.

«Це мій перший автомобіль марки Lexus. Я зупинив свій вибір саме на цьому бренді, тому що дійсно ціную його. Коли я вперше побачив нову модель Lexus NX 300h, мене одразу захопив його дизайн, а гібридні технології дозволили без вагань зупинити вибір саме на ньому. Я був приємно вражений, коли дізнався, що став мільйонним покупцем гібридного автомобіля Lexus, і для мене це велика честь відсвяткувати цю важливу подію разом із Lexus!» – прокоментував клієнт.

Президент Lexus International з цього приводу зазначив: «Гібридна система залишається нашою фірмовою силовою установкою. Ми поставили перед собою амбітні цілі із захисту екології до 2050 року, і для їх досягнення нам надзвичайно важливо, щоб гібридні технології користувалися все більшою популярністю у світі. Я дуже радий, що понад 1 мільйона покупців у всьому світі обрали лінійку гібридних автомобілів Lexus».

Започаткувавши використання повногібридних технологій, компанія Lexus випустила свою першу повногібридну модель і перший повногібридний кросовер преміум-класу RX 400h у квітні 2005 року. Поступово лінійка гібридних автомобілів розширювалася: у 2006 році був випущений перший повногібридний седан преміум-класу GS 450h, а у 2007 році – найбільш потужний повногібридний седан LS 600h. У 2011 році до них приєднався повногібридний малолітражний автомобіль преміум-класу CT 200h, а у 2014 році – перший середньогабаритний кросовер преміум-класу NX 300h. Перше повногібридне спортивне купе преміум-класу RC 300h було випущено наприкінці 2015 року. На сьогодні у модельній лінійці Lexus 10 повногібридних моделей, і, за даними ТМЕ, це найширша лінійка повногібридних автомобілів у преміум-сегменті. 

Європа є ключовим регіоном та найбільшим ринком збуту гібридних автомобілів Lexus. Згідно з опублікованою європейським дистриб’ютором статистикою, у 2015 році 64% всіх автомобілів Lexus, проданих в Європі, були гібридними, а в Західній Європі цей показник досягнув 95%. Як заявлено ТМЕ, в Європі Lexus − безперечний лідер у преміум-сегменті гібридних автомобілів (доля ринку складає понад 45% і 77%, якщо не брати до уваги гібридні автомобілі з підзарядкою від електромережі).

«Із 2005 року повногібридна технологія стала візитною карткою компанії Lexus. Вона не лише забезпечує економічне використання пального, низький рівень викидів CO2 і низьку вартість експлуатації. Вона також забезпечує тиху і приємну їзду з високим рівнем комфорту. Відтак, я не дивуюсь високим показникам задоволеності серед наших клієнтів», – стверджує керівник європейського підрозділу Lexus.

Раніше, в цьому році, бренд Lexus представив світові нову повногібридну модель LC 500h, в якій була використана гібридна технологія нового покоління Multi Stage Hybrid System (MSHS). MSHS підкреслює переваги гібридних технологій, забезпечуючи більшу потужність, прискорення, тягу, а також економічність. 

«Я впевнений, що наша нова гібридна система ще більше підвищить популярність гібридних автомобілів і залучить нових покупців, які до цього не розглядали варіант придбання гібридних авто», – наголосив насамкінець голова підрозділу Lexus у Європі.

В Україні лінійка гібридних автомобілів представлена такими моделями: седан GS 300h, середньорозмірний кросовер NX 300h, легендарний кросовер RX 450h, седан класу «люкс» LS 600h L. 


Матеріал підготовлений за даними компанії Toyota Motor Europe NV/SA, опублікованими на сайті