Довший нижчий ширший та більш вражаючий флагманський преміум седан з гібридним двигуном

НОВИЙ СЕДАН
LEXUS LS


Вражаючий флагманський
преміум-седан з гібридним двигуном.

КОНЦЕПТ КАР LEXUS UX

КОНЦЕПТ-КАР
LEXUS UX


Приголомшливі майбутні технології
в концепт-карі UX.

Lexus Future

LEXUS
FUTURE

Серія концептуальних автомобілів
LF (Lexus Future) для світу майбутнього.

Світ Lexus

СВІТ
LEXUS

Інноваційний дизайн, передові технології та досвід який Lexus дарує світові.

Новаторський дизай від Lexus

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

Наша філософія дизайну та приклади наших найкращих конструкторських рішень.

Lexus Hybrid

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Поєднуючи двигун внутрішнього згоряння з електричним двигуном.

Lexus кредит

УМОВИ
КРЕДИТУВАННЯ

Спеціальні умови на придбання автомобілів Lexus.

НОВИНИ ТА ПОДІЇ

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

LEXUS INSPIRATION NIGHT

LEXUS INSPIRATION NIGHT news

21 КВІТНЯ 2016 РОКУ ВІДБУВСЯ ЗАХІД LEXUS INSPIRATION NIGHT, ЯКИЙ ВІДВІДАВ АЛАН ЮТТЕНХОВЕН - ГОЛОВА «ЛЕКСУС ЄВРОПА»

Lexus Inspiration Night – це не просто подія. Це - колекція експериментів Lexus, у яких брали участь кращі креативні майстри індустрії моди, музики, дизайну та гастрономії. Це – новий унікальний досвід та емоції, які народились у процесі взаємодії кращих майстрів своєї справи з автомобілями Lexus. 

Авангардний український fashion-дизайнер Поліна Веллер створила концептуальний образ для хостес. Під час створення вбрання вона використовувала ековініл і пластик, а форми нагадали обриси нового кросовера Lexus RX! 

Культивуючи ручну працю та майстерність, Lexus представив Lexus Craft Corner – експозицію робіт кращих українських крафтсменів, які створюють унікальні продукти з преміальних матеріалів на найвищому рівні. Зокрема, Дмитро Іванов – майстер, який вручну створює аксесуари з використанням дорогоцінних порід дерева, кольорових і дорогоцінних металів; Віталій Потоцький – дизайнер і творець музичних аудіосистем та аудіобоксів; Денис Мьюзік – авангардний дизайнер ювелірних прикрас; Алі Сауліді – прогресивний дизайнер взуття, який створює свою продукцію вручну; брати Дума – створюють аксесуари та предмети багажу хай-енд класу під брендом Moreca Atelier. 

Троє креативних українських шеф-кухарів (Ярослав Артюх – бренд-шеф ресторану «Канапа», Олександр Йоурз – шеф-кухар ресторану «Reef» і Володимир Ярославський – головний шеф ресторану «Lucky» і «Goodwine») розробили спеціальні дегустаційні меню, надихнувшись знайомством із автомобілями Lexus. 

Кращий бариста України – Вадим Грановський, у тандемі з одним із топових українських сомельє представив унікальний формат кавово-винної дегустації. Провідний український електронний музикант і композитор Євген Філатов (також відомий як The Maneken) уперше представив експериментальний музичний трек, який базується на звуках нового кросовера Lexus RX (включаючи роботу двигуна, кнопки пуску, електроприводів дзеркал і багажника, двірників, дверей, сигналів повороту, мультимедійної системи тощо). 

Lexus надихає!

Презентація «Tastes of Lexus»

Презентація «Sounds of Lexus»

 

Lexus Inspiration Night
Lexus Maneken
Lexus Party

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ