Довший нижчий ширший та більш вражаючий флагманський преміум седан з гібридним двигуном

НОВИЙ СЕДАН
LEXUS LS


Вражаючий флагманський
преміум-седан з гібридним двигуном.

КОНЦЕПТ КАР LEXUS UX

КОНЦЕПТ-КАР
LEXUS UX


Приголомшливі майбутні технології
в концепт-карі UX.

Lexus Future

LEXUS
FUTURE

Серія концептуальних автомобілів
LF (Lexus Future) для світу майбутнього.

Світ Lexus

СВІТ
LEXUS

Інноваційний дизайн, передові технології та досвід який Lexus дарує світові.

Новаторський дизай від Lexus

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

Наша філософія дизайну та приклади наших найкращих конструкторських рішень.

Lexus Hybrid

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Поєднуючи двигун внутрішнього згоряння з електричним двигуном.

Lexus кредит

УМОВИ
КРЕДИТУВАННЯ

Спеціальні умови на придбання автомобілів Lexus.

НОВИНИ ТА ПОДІЇ

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

LEXUS INTERNATIONAL ПРОВОДИТЬ КОНКУРС «LEXUS DESIGN AWARDS – 2017»

Lexus Design Award – 2017 П ятий міжнародний конкурс дизайну від Lexus

Компанія «Lexus International» вже вп’яте проводить міжнародний конкурс дизайну «Lexus Design Awards».

Його метою є підтримка талановитих митців та дизайнерів-початківців з усього світу. Реєстрація робіт для участі у конкурсі триватиме з 10 серпня до 16 жовтня 2016 року. 

Темою цьогорічного конкурсу «Lexus Design Award – 2017» є англійське слово «Yet», розкрити зміст якого учасники мають через інноваційний задум і його оригінальне виконання. 

«Команді Lexus філософія «YET» дає відвагу на поєднання тих елементів, що, на перший погляд, здаються непоєднуваними. «YET» є іскрою, яка запалює творчий потенціал, мотивує Lexus для дослідження фантастичних меж дизайну і технологій, які будуть визначати завтрашню мобільність», – розповів Йошихіро Сава, виконавчий віце-президент Lexus. 

На «Міланському тижні дизайну – 2017» 4-9 квітня 2017 року будуть оголошені імена 12 фіналістів конкурсу «Lexus Design Award – 2017». Четверо із 12 фіналістів матимуть можливість створити прототипи своїх проектів під керівництвом всесвітньо відомих дизайнерів. На створення кожного прототипу передбачено суму у розмірі 3 мільйонів йен. Фіналісти матимуть можливість виставити свої творіння на експозиції Lexus на «Міланському тижні дизайну – 2017». З-поміж представлених прототипів судді оберуть володаря гран-прі, який матиме можливість запустити своє творіння у виробництво. 

Переможці попередніх конкурсів «Lexus Design Award» демонструють свої таланти на світовому рівні. І можна зробити висновок, що беззаперечними перевагами перемоги у конкурсі «Lexus Design Award» є визнання світової громадськості і потенціал для здійснення спільних проектів у державному і приватному секторах. Lexus пишається можливістю заохочувати і підтримувати нові творчі таланти, які стали відомі світові після участі у щорічному міжнародному конкурсі «Lexus Design Award». 

Реєстрація учасників на конкурс «Lexus Design Award – 2017» відкрита з 10 серпня до 16 жовтня 2016 року на сайті designboom.com. Імена 12 фіналістів будуть оголошені на початку 2017 року. 

Матеріал підготовлено за даними сайту: www.Lexus.eu

Конкурс проводиться у мережі Інтернет. Більш детальну інформацію про умови та місце проведення конкурсу можна отримати на сайті: http://www.designboom.com/

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ