Довший нижчий ширший та більш вражаючий флагманський преміум седан з гібридним двигуном

НОВИЙ СЕДАН
LEXUS LS


Вражаючий флагманський
преміум-седан з гібридним двигуном.

КОНЦЕПТ КАР LEXUS UX

КОНЦЕПТ-КАР
LEXUS UX


Приголомшливі майбутні технології
в концепт-карі UX.

Lexus Future

LEXUS
FUTURE

Серія концептуальних автомобілів
LF (Lexus Future) для світу майбутнього.

Світ Lexus

СВІТ
LEXUS

Інноваційний дизайн, передові технології та досвід який Lexus дарує світові.

Новаторський дизай від Lexus

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

Наша філософія дизайну та приклади наших найкращих конструкторських рішень.

Lexus Hybrid

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Поєднуючи двигун внутрішнього згоряння з електричним двигуном.

Lexus кредит

УМОВИ
КРЕДИТУВАННЯ

Спеціальні умови на придбання автомобілів Lexus.

МАРК ТА НОВИЙ LC НА ІБІЦІ

ВСЕСВІТНЬО ВІДОМИЙ МУЗИЧНИЙ ПРОДЮСЕР МАРК РОНСОН КИДАЄ ВИКЛИК АУДИТОРІЇ В РАМКАХ КАМПАНІЇ «MAKE YOUR MARK» ВІД LEXUS.

Lexus оголосив про творчу співпрацю з Марком Ронсоном, музичним продюсером і володарем багатьох музичних премій. Він працюватиме над промо Lexus LC. Новий автомобіль – це флагманське купе Lexus, яке відкриває нову еру для преміум-бренда кампанією під влучною назвою Make Your Mark («Зроби свій внесок»).

Співпраця з Марком Ронсоном продовжує концепцію Lexus, яка поєднує музику, мистецтво та технології. Це бачення було вперше втілене у 2015 році в кампанії The Life RX («Життя RX») за участі актора Джуда Лоу (Jude Law). Тоді запрошені на презентацію гості стали головними героями інтерактивного шоу, відчувши себе кінозірками.

MARK RONSON

У рамках кампанії Make Your Mark протягом наступних шести місяців клієнти та шанувальники матимуть шанс отримати доступ до захопливого контенту, який викликає незабутні емоції.

Говорячи про кампанію, Марк Ронсон визначив: «Я завжди хотів працювати з людьми та кампаніями, які можуть бути інноваційними і унікальними за межами студії. Коли Lexus запропонував мені концепцію цієї кампанії і показав мені новий LC, це було насправді свіже і захоплююче. Мені сподобалася ідея використання музики, аби надихнути і створити атмосферу навколо цього автомобіля.»

LEXUS LC

Дизайн нового купе LC залишається подібним до концепта LF-LC, що робить обидва авто переможцями премії Eyes On Design. LC є втіленням нової концепції розробки автомобілів, яку нині розвиває компанія Lexus. Її ідея – тісна співпраця дизайнерів та інженерів задля створення приголомшливих автомобілів, які перевершують усі очікування.

Коментуючи партнерство Lexus і Марка Ронсона, Ален Уйттенхофен (Alain Uyttenhoven), директор Lexus Europe, зазначив: «Марк Ронсон є знаковим музичним продюсером, який долучився до створення декількох найбільших хітів десятиліття, і ми не знаємо кращого співавтора для кампанії Make Your Mark. Lexus LC символізує початок нового етапу розвитку Lexus, який має на меті тіснішу синергію між інженерією та дизайном. Не думаю, що хтось зможе успішніше співпрацювати з нами, ніж Марк – людина, яка зробила значний внесок у світ музики своїми неймовірними живими шоу та відомими колабораціями».

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ