Довший нижчий ширший та більш вражаючий флагманський преміум седан з гібридним двигуном

НОВИЙ СЕДАН
LEXUS LS


Вражаючий флагманський
преміум-седан з гібридним двигуном.

КОНЦЕПТ КАР LEXUS UX

КОНЦЕПТ-КАР
LEXUS UX


Приголомшливі майбутні технології
в концепт-карі UX.

Lexus Future

LEXUS
FUTURE

Серія концептуальних автомобілів
LF (Lexus Future) для світу майбутнього.

Світ Lexus

СВІТ
LEXUS

Інноваційний дизайн, передові технології та досвід який Lexus дарує світові.

Новаторський дизай від Lexus

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

Наша філософія дизайну та приклади наших найкращих конструкторських рішень.

Lexus Hybrid

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Поєднуючи двигун внутрішнього згоряння з електричним двигуном.

Lexus кредит

УМОВИ
КРЕДИТУВАННЯ

Спеціальні умови на придбання автомобілів Lexus.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

LEXUS ТА THE WEINSTEIN COMPANY ШУКАЮТЬ КІНЕМАТОГРАФІСТІВ НОВОГО ПОКОЛІННЯ

ДЛЯ УЧАСТІ У ЧЕТВЕРТОМУ СЕЗОНІ КОНКУРСУ КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ LEXUS SHORT FILMS

РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ РОБІТ ДЛЯ УЧАСТІ У ЧЕТВЕРТОМУ СЕЗОНІ КОНКУРСУ КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ LEXUS SHORT ФІЛМС

1 червня 2017 року бренд Lexus та кіностудія The Weinstein Company на Токійському фестивалі короткометражних фільмів оголосили про старт четвертого сезону конкурсу Lexus Short Films. Для кожного сезону Lexus обирає єдину тему, яка має привернути увагу кінематографістів та надихнути їх на створення визначних авторських робіт. Тема четвертого сезону — «ПЕРЕТВОРЕННЯ». Відповідно до філософії бренда Lexus, диво стається саме тоді, коли творча особистість перетворює буденне на надзвичайне.

Кінематографісти можуть надсилати свої роботи на конкурс за допомогою краудсорсингової платформи Withoutabox – найбільшого сервісу для кінорежисерів та кінофестивалів.

Заявки, надіслані у четвертому сезоні конкурсу Lexus Short Films, розглядатиме авторитетне журі: номінант премії «Оскар», сценарист та актор Тейлор Шерідан (найбільш відомий як сценарист фільмів «За будь-яку ціну» (Hell or High Water) та «Вбивця» (Sicario) і виконавець однієї з головних ролей у телесеріалі «Сини анархії» (Sons of Anarchy), а також керівництво The Weinstein Company та Lexus. Буде відібрано чотирьох фіналістів. Джоуї Хорвіц із The Weinstein Company знову продюсуватиме сезон.

«Lexus Short Films – це наш спосіб підтримати творчу спільноту, котра завжди надихає бренд Lexus. Завдячуючи плідній співпраці із The Weinstein Company, яка поділяє наше щире прагнення підтримувати молодих і талановитих режисерів та акторів, ми подолали довгий шлях, починаючи з першого сезону проекту, – розповідає керівник глобального напряму бренд-менеджменту та маркетингу Lexus Спірос Фотінос. – Цьогорічна тема для нас особлива, вона символізує одну з рушійних сил бренда Lexus. Перетворюючи буденне на надзвичайне, ми створюємо високоякісні продукти для наших клієнтів».

1 червня 2017 року Lexus та The Weinstein Company запустили онлайн-прем’єру чотирьох фільмів-призерів третього сезону конкурсу Lexus Short Films: «Гра» (Game), «Вечір п’ятниці» (Friday Night), «Месія» (MESSiAH) та «Нація затамувала подих» (The Nation Holds Its Breath). Фільми можна подивитися онлайн на каналі Prime Video за допомогою Amazon Video Direct на сайті www.LexusShortFilms.com. Фільми третього сезону були відібрані до участі у конкурсі більш ніж на 65 міжнародних кінофестивалях, де вони здобули чимало нагород від журі та призів глядацьких симпатій.

«Старт четвертого сезону конкурсу Lexus Short Films відбудеться одночасно з довгоочікуваним початком онлайн-прокату чотирьох фільмів третього сезону. Ми залучаємо нових кінематографістів, даючи їм змогу зробити перший крок у творчій кар’єрі, наше партнерство із The Weinstein Company і Lexus важливе для кіноспільноти», – зазначив операційний директор та президент The Weinstein Company Девід Глассер.

Детальнішу інформацію про міжнародний конкурс Lexus Short Films та The Weinstein Company представлено на сайті.

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ