Довший нижчий ширший та більш вражаючий флагманський преміум седан з гібридним двигуном

НОВИЙ СЕДАН
LEXUS LS


Вражаючий флагманський
преміум-седан з гібридним двигуном.

КОНЦЕПТ КАР LEXUS UX

КОНЦЕПТ-КАР
LEXUS UX


Приголомшливі майбутні технології
в концепт-карі UX.

Lexus Future

LEXUS
FUTURE

Серія концептуальних автомобілів
LF (Lexus Future) для світу майбутнього.

Світ Lexus

СВІТ
LEXUS

Інноваційний дизайн, передові технології та досвід який Lexus дарує світові.

Новаторський дизай від Lexus

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

Наша філософія дизайну та приклади наших найкращих конструкторських рішень.

Lexus Hybrid

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Поєднуючи двигун внутрішнього згоряння з електричним двигуном.

Lexus кредит

УМОВИ
КРЕДИТУВАННЯ

Спеціальні умови на придбання автомобілів Lexus.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

КРАЇНА
ЗАТАМУВАЛА ПОДИХ
КЕВА КАХІЛЛА (KEV CAHILL)

ВІДЗНАЧЕНА НАГОРОДАМИ КОРОТКОМЕТРАЖНА СТРІЧКА ВІД LEXUS ДЕБЮТУВАЛА НА КІНОФЕСТИВАЛІ «РЕЙНДЕНС»

Компанія Lexus і студія The Weinstein Company на кінофестивалі «Рейнденс» у вересні представили фільм «Країна затамувала подих» режисера Кева Кахілла.

Добре відомий за своїми роботами: «Білосніжка і мисливець 2», «Тор 2: Царство темряви» й «Аліса в Задзеркаллі», титулований режисер Кахілл зробив також свій внесок у зйомки популярного телесеріалу «Гра престолів».

Головним героєм фільму «Країна затамувала подих» є молодий батько, який стає свідком чуда народження дитини та чуда виходу Ірландії до чверть фіналу на Кубку світу 1990 року. У головній ролі Сем Кілі (Sam Keeley), який нещодавно знявся у фільмі «Шеф Адам Джонс» разом із Бредлі Купером (Bradley Cooper) та Барбарою Бреннан (Barbara Brennan), відомою завдяки ролям у фільмах «Полювання на Вероніку» і «Побачення для безумної Мері».

Виконавчий директор і президент студії The Weinstein Company Девід Глассер (David Glasser) сказав: «Ми надзвичайно задоволені роботою та можливостями, які ми маємо завдяки короткометражним фільмам Lexus. Фільм Кахілла – це один із чотирьох знятих фільмів, який показує, що чудо може трапитися, якщо дати талановитим людям можливість реалізовувати свої мрії».

Головний менеджер відділу глобального брендингу компанії Lexus International Девід Нордстрьом (David Nordstrom) додав: «Щороку робота наших режисерів не перестає нас дивувати. Ми маємо честь працювати зі студією The Weinstein Company, щоб втілити прагнення цих творців фільмів у життя».

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ