Довший нижчий ширший та більш вражаючий флагманський преміум седан з гібридним двигуном

НОВИЙ СЕДАН
LEXUS LS


Вражаючий флагманський
преміум-седан з гібридним двигуном.

КОНЦЕПТ КАР LEXUS UX

КОНЦЕПТ-КАР
LEXUS UX


Приголомшливі майбутні технології
в концепт-карі UX.

Lexus Future

LEXUS
FUTURE

Серія концептуальних автомобілів
LF (Lexus Future) для світу майбутнього.

Світ Lexus

СВІТ
LEXUS

Інноваційний дизайн, передові технології та досвід який Lexus дарує світові.

Новаторський дизай від Lexus

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

Наша філософія дизайну та приклади наших найкращих конструкторських рішень.

Lexus Hybrid

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Поєднуючи двигун внутрішнього згоряння з електричним двигуном.

Lexus кредит

УМОВИ
КРЕДИТУВАННЯ

Спеціальні умови на придбання автомобілів Lexus.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

ФІЛЬМ ДЖЕННІ ДОНОХО (JEANNIE DONOHOE) – ПЕРЕМОЖЕЦЬ СЕРЕД КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ LEXUS

ПРЕМ’ЄРА НА КІНОФЕСТИВАЛІ THE NAPA VALLEY FILM FESTIVAL

Компанія Lexus і студія The Weinstein Company на кінофестивалі Napa Valley Film Festival 10 листопада виступить із прем’єрою захоплюючого нового фільму «Гра», творцем і режисером котрого стала титулований кінорежисер Дженні Донохо (Jeannie Donohoe). Учасник випускної програми зі створення фільмів та випускниця Колумбійського університету, Донохо написала сценарій та зняла кілька короткометражних фільмів, у тому числі «Сезон окоту і громада». На даний момент Донохо працює над своєю першою повнометражною картиною «Зграя».

Сюжет фільму «Гра» розповідає про учня другого року навчання середньої школи, який переходить до нової школи і вирішує спробувати стати членом головної баскетбольної команди юніорів штату. На майданчику гравець демонструє незвичайну майстерність і отримує шанс потрапити до списків. Та коли стає відомо про шокуючий секрет учня, сюжетна лінія переходить на абсолютно новий рівень. У фільмі «Гра» також знімається канадський актор і триразовий чемпіон НБА Рік Фокс (Rick Fox).

Фільм «Гра» є одним з чотирьох фільмів, спродюсованих Джоуі Ховріцом (Joey Horvitz) і студією The Weinstein Company в рамках партнерського проекту між Lexus і The Weinstein Company щодо третього сезону короткометражних фільмів Lexus для підтримки кінорежисерів-початківців. Три інших фільми з серії короткометражних фільмів Lexus – «Вечір пёятниці» (Friday Night), «Месія» (MESSiAH), «Країна затамувала подих» (A Nation Holds Its Breath) – будуть також представлені на кінофестивалі Napa Valley Film Festival.

Головний менеджер відділу глобального брендингу Lexus International Девід Нордстрьом (David Nordstrom) сказав: «Глядачі не тільки зможуть відчути креативність і творчу уяву Дженні, переглядаючи фільм «Гра». Вони також будуть мати можливість переглянути інші проекти третього сезону короткометражних фільмів Lexus, кожен з яких є втіленням креативності та творчої уяви для задоволення глобальної аудиторії».

«Студія The Weinstein Company та компанія Lexus International на даний момент дуже задоволені успіхом співпраці та сподіваються, що надихнуть та підбадьорять ще більше кінорежисерів по всьому світові через ці фільми та даною ініціативною програмою загалом».

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ