Довший нижчий ширший та більш вражаючий флагманський преміум седан з гібридним двигуном

НОВИЙ СЕДАН
LEXUS LS


Вражаючий флагманський
преміум-седан з гібридним двигуном.

КОНЦЕПТ КАР LEXUS UX

КОНЦЕПТ-КАР
LEXUS UX


Приголомшливі майбутні технології
в концепт-карі UX.

Lexus Future

LEXUS
FUTURE

Серія концептуальних автомобілів
LF (Lexus Future) для світу майбутнього.

Світ Lexus

СВІТ
LEXUS

Інноваційний дизайн, передові технології та досвід який Lexus дарує світові.

Новаторський дизай від Lexus

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

Наша філософія дизайну та приклади наших найкращих конструкторських рішень.

Lexus Hybrid

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Поєднуючи двигун внутрішнього згоряння з електричним двигуном.

Lexus кредит

УМОВИ
КРЕДИТУВАННЯ

Спеціальні умови на придбання автомобілів Lexus.

LEXUS SHORT FILMS

ПРО КОНКУРС КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ
LEXUS SHORT FILMS

LEXUS ДОПОМАГАЄ ТАЛАНОВИТІЙ МОЛОДІ РОЗПОЧАТИ КАР’ЄРУ У КІНОІНДУСТРІЇ З 2013 РОКУ БРЕНД LEXUS ПІДТРИМУЄ КРЕАТИВНИХ КІНЕМАТОГРАФІСТІВ, ЯКІ НЕ МАЮТЬ ЗМОГИ РЕАЛІЗУВАТИ СВОЇ ЦІКАВІ ІДЕЇ ЧЕРЕЗ БРАК КОШТІВ ТА ДОСТАТНЬОГО РІВНЯ ДОСВІДУ. ЩОРІЧНИЙ КОНКУРС КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ LEXUS SHORT FILMS МАЄ НА МЕТІ ДОПОМОГТИ ТАЛАНОВИТІЙ МОЛОДІ ЗРОБИТИ ПЕРШИЙ КРОК У КІНОІНДУСТРІЇ ТА ЗАЯВИТИ ПРО СЕБЕ УСЬОМУ СВІТОВІ. ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ ОТРИМУЮТЬ ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ, А ТАКОЖ МОЖЛИВІСТЬ СПІВПРАЦЮВАТИ З ВІДОМОЮ КІНОСТУДІЄЮ THE WEINSTEIN COMPANY, ЯКА СТВОРЮЄ УМОВИ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ЗЙОМОК. ОКРІМ ЦЬОГО ОРГАНІЗАТОРИ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ВІДЗНЯТОМУ КОРОТКОМУ МЕТРУ ПОТУЖНИЙ КІНОМАРКЕТИНГ, ПРЕЗЕНТУЮЧИ ФІЛЬМИ-ПЕРЕМОЖЦІ НА ПРОВІДНИХ МІЖНАРОДНИХ КІНОФЕСТИВАЛЯХ. «СТВОРЕННЯ ДИВОВИЖНОГО» – ФІЛОСОФІЯ LEXUS. СПОВІДУЮЧИ ЇЇ, МИ ПІДТРИМУЄМО ТА ЗАОХОЧУЄМО МОЛОДЕ ПОКОЛІННЯ АВТОРІВ, ПРОДЮСЕРІВ ТА КІНОЕКСПЕРТІВ. ЗА НАШОГО СПРИЯННЯ ПРЕДСТАВНИКИ РІЗНИХ КУЛЬТУР З УНІКАЛЬНИМ ПОГЛЯДОМ НА ЖИТТЯ ЗНІМАЮТЬ КІНО, ЯКЕ НАДИХАЄ ГЛЯДАЧІВ, ТАК САМО ЯК НАШІ ПРОДУКТИ ПРИЄМНО ДИВУЮТЬ НАШИХ КЛІЄНТІВ.

ЧЕТВЕРТИЙ СЕЗОН
КОНКУРСУ
КОРОТКОМЕТРАЖНИХ
ФІЛЬМІВ LEXUS SHORT FILMS

У ЧЕТВЕРТОМУ СЕЗОНІ КОНКУРСУ LEXUS SHORT FILMS ТРАДИЦІЙНО БУДЕ ВИЗНАЧЕНО ЧОТИРИ ПЕРЕМОЖЦЯ. ДО СКЛАДУ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ УВІЙДЕ ВІДОМИЙ СЦЕНАРИСТ ТА АКТОР, НОМІНАНТ НА ПРЕМІЮ «ОСКАР» ТЕЙЛОР ШЕРІДАН (НАЙБІЛЬШ ВІДОМИЙ ЗА СЕРІАЛОМ «СИНИ АНАРХІЇ» ТА ФІЛЬМАМИ «ВБИВЦЯ» І «ЗА БУДЬ-ЯКУ ЦІНУ»), А ТАКОЖ КЕРІВНИЦТВО СТУДІЇ THE WEINSTEIN COMPANY І ПРЕДСТАВНИКИ БРЕНДА LEXUS. ДЖОУЇ ХОРВІЦ ІЗ THE WEINSTEIN COMPANY ЗНОВУ СТАНЕ ПРОДЮСЕРОМ ФІЛЬМІВ ЧЕТВЕРТОГО СЕЗОНУ

ТРЕТІЙ СЕЗОН КОНКУРСУ КОРОТКОМЕТРАЖНИХ
ФІЛЬМІВ LEXUS SHORT FILMS

«ПЕРЕДЧУТТЯ» СТАЛО ПРОВОКАЦІЙНОЮ ТА ВИТОНЧЕНОЮ ТЕМОЮ ТРЕТЬОГО СЕЗОНУ КОНКУРСУ LEXUS SHORT FILMS. LEXUS ТА THE WEINSTEIN COMPANY ЗАПРОШУЮТЬ РЕЖИСЕРІВ-ПОЧАТКІВЦІВ З УСЬОГО СВІТУ НАДСИЛАТИ СВОЇ РОБОТИ ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ. ЧОТИРИ ПЕРЕМОЖЦІ ЗМОЖУТЬ ПРОДЕМОНСТРУВАТИ БАГАТСТВО СВОЄЇ УЯВИ У ЗАДАНОМУ НАПРЯМІ ТА ОТРИМАЮТЬ ШАНС ВІДТВОРИТИ НА ЕКРАНІ ІСТОРІЮ, ЯКУ СТВОРИЛИ САМІ.

КОРОТКОМЕТРАЖКИ LEXUS — 2013

ВПЕРШЕ, ПОЧИНАЮЧИ З ЦЬОГО РОКУ, ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА СЕРІЇ КОРОТКОМЕТРАЖОК LEXUS БУДЕ ПРОВЕДЕНО КОНКУРС СЦЕНАРІЇВ СЕРЕД РЕЖИСЕРІВ З УСЬОГО СВІТУ.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО LEXUS

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ