Довший нижчий ширший та більш вражаючий флагманський преміум седан з гібридним двигуном

НОВИЙ СЕДАН
LEXUS LS


Вражаючий флагманський
преміум-седан з гібридним двигуном.

КОНЦЕПТ КАР LEXUS UX

КОНЦЕПТ-КАР
LEXUS UX


Приголомшливі майбутні технології
в концепт-карі UX.

Lexus Future

LEXUS
FUTURE

Серія концептуальних автомобілів
LF (Lexus Future) для світу майбутнього.

Світ Lexus

СВІТ
LEXUS

Інноваційний дизайн, передові технології та досвід який Lexus дарує світові.

Новаторський дизай від Lexus

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

Наша філософія дизайну та приклади наших найкращих конструкторських рішень.

Lexus Hybrid

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Поєднуючи двигун внутрішнього згоряння з електричним двигуном.

Lexus кредит

УМОВИ
КРЕДИТУВАННЯ

Спеціальні умови на придбання автомобілів Lexus.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

ПРЕМІЯ LEXUS DESIGN AWARD 2018

ЗАОХОЧУЮЧИ ТАЛАНОВИТИХ ДИЗАЙНЕРІВ

Заснована у 2013 році, ця премія є міжнародною платформою для пошуку та просування творців молодого креативного покоління, і щорічно тисячі нових талантів з усього світу прагнуть бути відібраними для участі у фінальному турі. Дванадцять фіналістів та їхні ідеї будуть представлені на найавторитетнішій у світі галузевій виставці — Міланському тижні дизайну–2018 (Milan Design Week). Чотири суперфіналісти втілять у життя свої ідеї під керівництвом всесвітньо відомих дизайнерів, отримавши три мільйони корейських вон (понад 25 тисяч доларів США) на створення повнорозмірних прототипів.

КОНЦЕПЦІЯ CO-

Тема наступного творчого конкурсу — CO-. Це латинський префікс, що означає ідею взаємодії та союзу «разом у гармонії». Lexus вірить, що дизайн може сприяти гармонійному співіснуванню природи та суспільства. Саме досконалий дизайн, що ідеально поєднує лаконічність концепції, функціональність та естетику, здатний стати запорукою гармонійного співіснування суспільства та навколишнього середовища. Тепер і молоді дизайнери мають можливість дослідити цю тему та продемонструвати роботи, які надихатимуть на створення кращого світу навколо нас.

СУДДІ ТА НАСТАВНИКИ

Судді премії — це всесвітньо відомі видатні творці, які працюють у різноманітних жанрах дизайну. Наставники — визнані дизайнери, які діляться своїм ноу-хау та надають практичну підтримку. Вони спрямовують діяльність обраних молодих талантів, щоб ті змогли втілити весь потенціал своїх інноваційних задумок у повнорозмірних прототипах. Судді та наставники поділяють переконання Lexus у тому, що видатний дизайн може зробити світ кращим. Судді та наставники Lexus Design Award 2018 будуть оголошені в серпні. Виставка

Протягом Міланського тижня дизайну роботи всіх фіналістів будуть представлені в експериментальному просторі Lexus. Судді оцінять роботи чотирьох суперфіналістів, втілені в життя у повному розмірі, і виберуть володаря Гран-прі 2018 року. Переможці попередніх років досягли значного успіху в кар’єрі та продовжують реалізовувати свої ідеї у реальних дизайнерських об’єктах.

ПОДАЧА ЗАЯВОК

Заявки приймаються з 24 липня по 8 жовтня. Для отримання додаткової інформації про процес подачі заявки, будь ласка, відвідайте LexusDesignAward.com Дванадцять фіналістів будуть оголошені на початку 2018 року.

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ