Довший нижчий ширший та більш вражаючий флагманський преміум седан з гібридним двигуном

НОВИЙ СЕДАН
LEXUS LS


Вражаючий флагманський
преміум-седан з гібридним двигуном.

КОНЦЕПТ КАР LEXUS UX

КОНЦЕПТ-КАР
LEXUS UX


Приголомшливі майбутні технології
в концепт-карі UX.

Lexus Future

LEXUS
FUTURE

Серія концептуальних автомобілів
LF (Lexus Future) для світу майбутнього.

Світ Lexus

СВІТ
LEXUS

Інноваційний дизайн, передові технології та досвід який Lexus дарує світові.

Новаторський дизай від Lexus

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

Наша філософія дизайну та приклади наших найкращих конструкторських рішень.

Lexus Hybrid

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Поєднуючи двигун внутрішнього згоряння з електричним двигуном.

Lexus кредит

УМОВИ
КРЕДИТУВАННЯ

Спеціальні умови на придбання автомобілів Lexus.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

LEXUS DESIGN AWARD 2017

LDA ArticleAsset 4Mentors

НАСТАВНИКИ

НЕРІ І ХУ
Архітектори і міждисциплінарні дизайнери

LDA ArticleAsset Mentor Neri Hu

Лінден Нері (Lyndon Neri) і Розанна Ху (Rossana Hu),співзасновники «Neri & Hu Design and Research» працювали над проектами по всьому світу, які поєднують сумісні дизайнерські дисципліни з метою створення нових парадигм в архітектурі. У 2013 році вони були введені до зали слави американського дизайну інтер’єрів. «Neri & Hu» впевнені, що дослідження є ключовим інструментом, оскільки кожен проект приносить набір контекстних результатів. Надаючи послуги із архітектури, інтер’єрів, генерального планування, графіки і дизайну продукту, «Neri & Hu» визнає, що сучасні проблеми пов’язані зі спорудами, виходять за межі традиційної архітектури. Замість використання шаблонного дизайну, роботи «Neri & Hu» створюються у динамічній взаємодії досвіду, деталей, матеріалів, форм і світла.

МАКС ЛАМБ
Дизайнер

LDA ArticleAsset Mentor MaxLamb

Робота Макса Ламба (Max Lamb) грає з традиціями робочого сільського пейзажу – пляж в якості ливарного виробництва, кар’єр в якості майстерні, зрубані тиси як об’єкт і джерело матеріалу. Він однаково зачарований містом та його можливістю адаптуватись і реагувати на різні середовища, створювати витвори, які є унікальними для свого часу і місця. Макс не прагне ні до використання одного матеріалу або процесу, ні до використання дизайну, як засобу для вирішення проблем. Він використовує якості, які характерні для матеріалу, щоб виявити його природні тенденції та красу. Його методи як високо- так і низько- технологічні. Макс, водночас, і дизайнер і виробник, співпрацює з ливарними виробництвами і фабриками в залежності від масштабності чи складності проекту. Тим не менш, існує послідовність в принципах, що він використовує – чистота матеріалу, торжество процесу і людських можливостей та їх обмеженість.

ЄЛЕНА МАНФЕРДІНІ
Дизайнер і архітектор

LDA ArticleAsset Mentor ElenaManferdini

Єлена Манфердіні (Elena Manferdini) – засновниця і власниця ательє Манфердіні, Венеція, штат Каліфорнія, створила проекти з дизайну, архітектури і мистецтва в США, Європі та Азії. Серед них – павільйон музею сучасного мистецтва у Лос-Анджелесі. Її фірма співпрацює із всесвітньо відомими компаніями, такими як «Swarovski» і «Sephora». Роботи Єлени були відзначені в публікаціях у таких виданнях, як «Elle», «Vogue» і «New York Times». Нині, як випускник кафедри інституту архітектури Південної Каліфорнії, вона виступає на міжнародному рівні і читає лекції у MIT, Princeton, Tsinghua University та Bauhaus. У 2013 Єлена отримала стипендію COLA на підтримку виробництва оригінальних витворів мистецтва. У 2011 році вона отримала престижний щорічний гранд від асоціації артистів США, а її проект «Blossom design for Alessi» був удостоєний нагороди «Good Design Award».

SNARKITECTURE
Художники і архітектори

LDA ArticleAsset Mentor Snarkitecture

В 2008 році Даніель Аршам (Daniel Arsham) і Алекс Мустонен (Alex Mustonen) заснували «Snarkitecture», експериментальну практику взаємодії між архітектурою і мистецтвом на певній території. Розділяючи взаємну зацікавленість у взаємозв’язку мистецтва і архітектури, ще зі студентських років в Купер Юніон у Нью-Йорку, їхній перший проект був для «Dior Homme». Запозичивши частково свою назву із фантастичної поеми Л’юїса Керола «Полювання на акулу», «Snarkitecture» створює довготривалі масштабні архітектурні проекти і функціональні об’єкти з новим і оригінальним цільовим призначенням, створюючи,таким чином, моменти здивування і взаємодії, що дозволяє людям вступати в безпосередній контакт із навколишнім середовищем. Перетворюючи буденне в екстраординарне, «Snarkitecture» створює непередбачувану архітектуру.

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ