Довший нижчий ширший та більш вражаючий флагманський преміум седан з гібридним двигуном

НОВИЙ СЕДАН
LEXUS LS


Вражаючий флагманський
преміум-седан з гібридним двигуном.

КОНЦЕПТ КАР LEXUS UX

КОНЦЕПТ-КАР
LEXUS UX


Приголомшливі майбутні технології
в концепт-карі UX.

Lexus Future

LEXUS
FUTURE

Серія концептуальних автомобілів
LF (Lexus Future) для світу майбутнього.

Світ Lexus

СВІТ
LEXUS

Інноваційний дизайн, передові технології та досвід який Lexus дарує світові.

Новаторський дизай від Lexus

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

Наша філософія дизайну та приклади наших найкращих конструкторських рішень.

Lexus Hybrid

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Поєднуючи двигун внутрішнього згоряння з електричним двигуном.

Lexus кредит

УМОВИ
КРЕДИТУВАННЯ

Спеціальні умови на придбання автомобілів Lexus.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

LEXUS DESIGN AWARD 2017

LDA ArticleAsset 6Judges

СУДДІ

ПАОЛА АНТОНЕЛЛІ
Куратор

LDA ArticleAsset Judge PaolaAntontelli

Паола Антонеллі (Paola Antonelli) приєдналася до Музею Сучасного Мистецтва в 1994 році у ролі старшого куратора відділу Архітектури і Дизайну, а також директора із досліджень та розвитку. Вона виступала із доповідями на конференції «TED» (Технології, Розваги, Дизайн), на Світовому економічному форумі у Давосі і декількох інших міжнародних конференціях. Мета Паоли полягає у тому, щоб сприяти розумінню дизайну, його позитивно впливу на світ, визнання цього і використання. Зараз вона працює над декількома шоу на тему сучасного дизайну, а також над книгою про різноманітність напрямків дизайну, що існують на сьогоднішній день, водночас, Паола співпрацює з дизайн-студією «States of Design».

АРІК ЧЕН
Куратор

LDA ArticleAsset Judge AricChen

Арік Чен (Aric Chen) – головний куратор, що відповідає за напрямок Дизайну і Архітектури в музеї візуальної культури «М+», що будується у Гонконзі, культурний округ у West Kowloon. Раніше він обіймав посаду креативного директора «Пекінського тижня дизайну», де під його керівництвом відбулися успішні запуски оновленого заходу в 2011 та 2012-х роках. Чен був куратором і організатором багаточисельних виставок та проектів у музеях, і інших заходів міжнародного рівня. Про нього часто писали у «The New York Times», «Monocle», «Architectural Record» та «PIN-UP».

ТОЙО ІТО (TOYO ITO)
Архітектор

LDA ArticleAsset Judge ToyoIto

Тойо Іто (Toyo Ito) закінчив Університет Токіо у 1965 році за напрямком Архітектура. До переліку його основних творінь входять: Університетська бібліотека «Tama Art», Університет Тайваню, Коледж соціальних наук тощо. Серед його численних нагород є, зокрема, наступні: премія Інституту архітектури Японії, Золотий Лев Венеціанського Бієнале, Королівська золота медаль від Британського королівського інституту архітекторів і нагорода «Pritzker Architecture».

БІРДЖИТ ЛОМАН ( BIRGIT LOHMANN)
Головний редактор «Designboom»

LDA ArticleAsset Judge BirgitLohmann

Уродженка Гамбурга, Бірджит Ломан (Birgit Lohmann) вивчала індустріальний дизайн у Флоренції, потім переїхала до Мілану, де живе і працює з 1987 року. Вона працювала дизайнером і менеджером із розвитку продукту спільно з декількома італійськими архітекторами та провідними дизайнерами. Також Бірджит працювала дизайнером – істориком для судових установ і міжнародних аукціонних будинків. У ролі дослідника і викладача проводила семінари з індустріального дизайну для численних престижних міжнародних університетів. У 1999 році стала співзасновником «Designboom», де зараз виконує функції головного редактора, керівника освітніх програм і куратора міжнародних виставок.

ЕЛІС РАВСТОРН
Оглядач з дизайну

LDA ArticleAsset Judge AliceRawsthorn

Еліс Равсторн (Alice Rawsthorn) пише про дизайн у газеті «International New York Times». ЇЇ остання книга «Hello World: Where Design Meets Life explores design’s impact on our lives: past, present and future». Вона говорить про дизайн на таких глобальних заходах, як «TED» та щорічних зустрічах Світового економічного форуму у Давосі, Швейцарія. Мешкаючи у Лондоні, Еліс є головою опікунської ради галереї «Chisenhale» та групи сучасного танцю компанії Майкла Кларка, а також членом правління галереї «Whitechapel». Еліс нагороджена Орденом Британської Імперії (OBE) за служіння дизайну і мистецтву.

ЙОШИХІРО САВА (YOSHIHIRO SAWA)
Куратор

LDA ArticleAsset Judge YoshihiroSawa

Йошихіро Сава (Yoshihiro Sawa) отримав бакалаврський ступінь з проектування і дизайну у Кіотському Інституті Технологій. Він займав ряд посад, пов’язаних із дизайном, відтоді як приєднався до компанії Toyota Motor Corporation у 1980 році, включаючи посаду керівника напрямку глобального дизайну у відділі планування. У квітні 2016 року Йошихіро був призначений виконавчим віце-президентом Lexus International.

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ