Довший нижчий ширший та більш вражаючий флагманський преміум седан з гібридним двигуном

НОВИЙ СЕДАН
LEXUS LS


Вражаючий флагманський
преміум-седан з гібридним двигуном.

КОНЦЕПТ КАР LEXUS UX

КОНЦЕПТ-КАР
LEXUS UX


Приголомшливі майбутні технології
в концепт-карі UX.

Lexus Future

LEXUS
FUTURE

Серія концептуальних автомобілів
LF (Lexus Future) для світу майбутнього.

Світ Lexus

СВІТ
LEXUS

Інноваційний дизайн, передові технології та досвід який Lexus дарує світові.

Новаторський дизай від Lexus

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

Наша філософія дизайну та приклади наших найкращих конструкторських рішень.

Lexus Hybrid

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Поєднуючи двигун внутрішнього згоряння з електричним двигуном.

Lexus кредит

УМОВИ
КРЕДИТУВАННЯ

Спеціальні умови на придбання автомобілів Lexus.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

«YET» ЯК НАТХЕННЯ КОНКУРСУ «LEXUS DESIGN AWARD – 2017»

РОЗПОЧАТО РЕЄСТРАЦІЮ УЧАСНИКІВ

Компанія «Lexus International» оголосила про початок реєстрації для участі у конкурсі «Lexus Design Award – 2017». Вперше проведений у 2013 році з метою пошуку ідей для кращого майбутнього, сьогодні бренд Lexus святкує 5-у річницю цього міжнародного конкурсу дизайну, основною метою якого є підтримка дизайнерів-початківців і митців з усього світу.

Темою для цьогорічного конкурсу «Lexus Design Award – 2017» стало англійське слово «Yet».

«Команді Lexus філософія YET дає відвагу на поєднання тих елементів, що, на перший погляд, здаються непоєднуваними. Для прикладу, неперевершений комфорт YET і хвилююча динаміка. З YET ми безкомпромісні; ми гармонізуємося для створення синергії, яка відкриває неочікувані, небачені досі можливості. YET є каталізатором, що підштовхує до проривів, іскрою, яка запалює вибух творчого потенціалу. YET мотивує Lexus для дослідження фантастичних меж дизайну і технологій, які будуть визначати завтрашню мобільність», – розповів виконавчий віце-президент Lexus Йошихіро Сава (Yoshihiro Sawa).

Конкурсантам запропоновано представити інноваційний задум і його оригінальне виконання, що демонструє розуміння змісту теми «Yet».

На «Міланському тижні дизайну – 2017» будуть оголошені імена 12-ти фіналістів конкурсу «Lexus Design Award – 2017», а також представлені роботи на розсуд дизайнерської спільноти. Четверо із 12-ти фіналістів матимуть можливість створити прототипи своїх проектів під керівництвом всесвітньо відомих дизайнерів. На створення кожного прототипу передбачено суму у розмірі 3-х мільйонів йен. Фіналісти матимуть можливість виставити свої творіння на емпіричній експозиції Lexus на «Міланському тижні дизайну – 2017». З-поміж представлених прототипів судді оберуть володаря гран-прі, який матиме можливість запустити своє творіння у виробництво.

Переможці попередніх конкурсів «Lexus Design Award» демонструють свої таланти на світовому рівні. Емануела Корті (Emanuela Corti) та Іван Параті (Ivan Parati) з концептуальним проектом «Sense-Wear» – володарі гран-прі 2015 року, отримали можливість взяти участь у заходах, присвячених дизайну, які проходили у Токіо та Москві. Володарі гран-прі 2016 року – команда дизайнерів AMAM з роботою «AGAR PLASTICITY – A POTENTIAL USEFULNESS OF AGAR FOR PACKAGING AND MORE» викликали жвавий інтерес у публіки та отримали запрошення на участь в інших міжнародних виставках. Можна зробити висновок, що беззаперечними перевагами перемоги у конкурсі «Lexus Design Award» є визнання світової громадськості і потенціал для здійснення спільних проектів у державному і приватному секторах. Lexus пишається можливістю заохочувати і підтримувати нові творчі таланти, які стали відомі світові після участі у щорічному міжнародному конкурсі «Lexus Design Award».

Реєстрація учасників на конкурс «Lexus Design Award – 2017» відкрита з 10 серпня до 16 жовтня 2016 року. Імена 12-ти фіналістів будуть оголошені на початку 2017 року.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті: LexusDesignAward.com

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ