Довший нижчий ширший та більш вражаючий флагманський преміум седан з гібридним двигуном

НОВИЙ СЕДАН
LEXUS LS


Вражаючий флагманський
преміум-седан з гібридним двигуном.

КОНЦЕПТ КАР LEXUS UX

КОНЦЕПТ-КАР
LEXUS UX


Приголомшливі майбутні технології
в концепт-карі UX.

Lexus Future

LEXUS
FUTURE

Серія концептуальних автомобілів
LF (Lexus Future) для світу майбутнього.

Світ Lexus

СВІТ
LEXUS

Інноваційний дизайн, передові технології та досвід який Lexus дарує світові.

Новаторський дизай від Lexus

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

Наша філософія дизайну та приклади наших найкращих конструкторських рішень.

Lexus Hybrid

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Поєднуючи двигун внутрішнього згоряння з електричним двигуном.

Lexus кредит

УМОВИ
КРЕДИТУВАННЯ

Спеціальні умови на придбання автомобілів Lexus.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

LEXUS ПРОВЕДЕ
ВИСТАВКУ «YET» ПІД ЧАС МІЛАНСЬКОГО ТИЖНЯ ДИЗАЙНУ 2017 У СПІВПРАЦІ З НЕРІ ОКСМАН

2017 Lexus Milan Design Week Neri Portrait

Сьогодні компанія Lexus International оголосила про проведення виставки «YET» у рамках Міланського тижня дизайну 2017 – наймасштабнішої події у світі дизайну, також відомої під назвою Salone Del Mobile. Виставка Lexus пройде у період з 4 по 9 квітня у музеї дизайну та мистецтв La Triennale di Milano, що розташований у парку Семпіоне (Parco Sempione) і вважається головним місцем проведення Міланського тижня дизайну.

Lexus бере участь у Міланському тижні дизайну з 2005 року, демонструючи давні традиції дизайнерського мистецтва та пристрасть до інновацій. Цьогоріч Lexus залучив до роботи над експозицією архітектора, дизайнера і професора Нері Оксман з лабораторії Media Lab Массачусетського технологічного інституту разом з її командою дослідників і дизайнерів під назвою Mediated Matter. Оксман, яка здобула популярність завдяки новаторським креативним проектам і працює в буквальному сенсі на передньому краї архітектури і дизайну, славиться інноваційними ідеями у царині дизайну, натхнення для яких вона черпає у світі природи. Ідеї Оксман щодо гармонізації двох на перший погляд протилежних понять, природи і технології, багато в чому перекликаються з філософією «YET» компанії Lexus.

Філософія «YET» слугує для компанії Lexus стимулом до розширення меж креативності, поєднуючи на перший погляд несумісні елементи. Коротко сутність філософії можна висловити як «Ніяких компромісів, тільки гармонія». Синергія, що є наслідком такого підходу, призводить до справжніх проривів, відкриваючи неймовірні можливості.

Виконавчий віце-президент Lexus International Йошіхіро Сава (Yoshihiro Sawa) пояснює: «Ставлячи перед собою завдання поєднати на перший погляд несумісні елементи, ми активізуємо свій креативний потенціал і досліджуємо нові межі дизайну і технологій».

Спільними для Lexus і команди Оксман є нестримне прагнення до покращення світу за допомогою дизайну та інновацій у сфері матеріалів. Для експозиції Lexus Оксман, разом з членами своєї групи Mediated Matter, підготувала презентацію філософії «YET» у форматі інтерактивної багатовимірної інсталяції, сповненої світла й тіней, створеної з використанням розроблених командою новітніх технологій.

2017 Lexus Design Awards Milan Design Week Finalists Announcement

У якості доповнення до яскравого заходу, що обіцяє небачені враження, компанія Lexus продемонструє творчість 12 фіналістів конкурсу Lexus Design Award. Роботи, представлені у вигляді моделей та віртуальних презентацій, відображають уявлення учасників конкурсу про оригінальні та інноваційні шляхи впровадження філософії «YET». Компанія Lexus у черговий раз продемонструє свою пристрасну відданість дизайну за допомогою візуально привабливої та новаторської ретроспективи попередніх експозицій компанії у рамках Міланського тижня дизайну.

РОЗКЛАД ВИСТАВКИ

Назва події

LEXUS YET

Період проведення

4 – 9 квітня, 10:00 – 22:00 (Прес-показ: 3 квітня, 10:00 – 18:00)

Місце проведення

музей La Triennale di Milano, Viale Alemagna 6, Мілан, Італія

Тема

YET

Експозиції

  • «YET», створена запрошеним дизайнером
  • Роботи 12 фіналістів конкурсу Lexus Design Award 2017 (4 моделі та 8 віртуальних презентацій)
  • Ретроспектива експозицій Lexus на Міланському тижні дизайну за період з 2005 року

Організатор

Lexus International

ПРО НЕРІ ОКСМАН ТА ЇЇ ГРУПУ MEDIATED MATTER

Архітектор, дизайнер, винахідник, ад’юнкт-професор та співробітник лабораторії Media Lab Массачусетського технологічного інституту, Оксман першою почала працювати у царині екології матеріалів, згідно з якою розрахунки, виробництво, навколишнє середовище і власне матеріали є невід’ємними аспектами дизайну. Дослідницько-дизайнерська команда Оксман під назвою Mediated Matter працює на перетині автоматизованого проектування, виготовлення з використанням цифрових технологій, матеріалознавства і синтетичної біології. Отримані знання використовуються для проектування у різних сферах та масштабах – від мініатюрних розробок до проектів, співрозмірних з будівлями. Роботи групи Mediated Matter включені до складу постійних експозицій Національного музею дизайну Купера–Г'юїта (Cooper–Hewitt National Design Museum), Нью-Йоркського Музею сучасного мистецтва (Museum of Modern Art, MoMA), Музею сучасного мистецтва Сан-Франциско (San Francisco Museum of Modern Art, SFMOMA), Центру Жоржа Помпіду (Centre Georges-Pompidou), Бостонського Музею витончених мистецтв (Museum of Fine Arts), музею FRAC у м. Орлеан та інших музеїв. Оксман є лауреатом численних премій та відзнак, у тому числі – премії Graham Foundation Award (2008), премії Earth Award (2009), премії імені Вілчека (Vilcek Prize 2014) та премії Бостонської спілки архітекторів Women in Design Award (2014). У 2014 році вона була відзначена нагородою Pride of America (Гордість Америки) корпорації Карнегі, а в книзі видавництва ROADS, яка вийшла у 2015 році, Оксман була включена до числа «100 найсміливіших мислителів, що працюють на стику кількох дисциплін». Робота Оксман та її інновації отримали визнання Всесвітнього економічного форуму і Білого дому.

Лабораторія Media Lab Массачусетського технологічного інституту руйнує звичні межі між окремими галузями науки і займається популяризацією унікальної антигалузевої культури, яка заохочує незвичне поєднання та узгодження на перший погляд неспівставних сфер досліджень. Дизайнери, фахівці з нанотехнологій, експерти з візуалізації інформації, інженери-технологи, матеріалознавці, промислові дослідники та розробники інноваційних комп’ютерних інтерфейсів пліч-о-пліч винаходять і заново відкривають методи сприйняття технологій людьми та способи застосування цих технологій з практичною метою. Докладніша інформація доступна на веб-сайті www.media.mit.edu.

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ