Довший нижчий ширший та більш вражаючий флагманський преміум седан з гібридним двигуном

НОВИЙ СЕДАН
LEXUS LS


Вражаючий флагманський
преміум-седан з гібридним двигуном.

КОНЦЕПТ КАР LEXUS UX

КОНЦЕПТ-КАР
LEXUS UX


Приголомшливі майбутні технології
в концепт-карі UX.

Lexus Future

LEXUS
FUTURE

Серія концептуальних автомобілів
LF (Lexus Future) для світу майбутнього.

Світ Lexus

СВІТ
LEXUS

Інноваційний дизайн, передові технології та досвід який Lexus дарує світові.

Новаторський дизай від Lexus

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

Наша філософія дизайну та приклади наших найкращих конструкторських рішень.

Lexus Hybrid

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Поєднуючи двигун внутрішнього згоряння з електричним двигуном.

Lexus кредит

УМОВИ
КРЕДИТУВАННЯ

Спеціальні умови на придбання автомобілів Lexus.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

ОГОЛОШЕННЯ ПЕРЕМОЖЦЯ ГРАН-ПРІ LEXUS DESIGN AWARD 2017

lda article asset desktop grand prix winner

3 квітня 2017 року Lexus International оголосила ім’я переможця Гран-прі Lexus Design Award 2017, яким став японський дизайнер Хірото Йошизо (Hiroto Yoshizoe) з проектом PIXEL. Для участі у конкурсі було подано 1152 заявки із 63 країн світу. Темою для цьогорічного конкурсу «Lexus Design Award – 2017» стало англійське слово «Yet».

За словами Еліс Ростгорн (Alice Rawsthorn), судді та дизайн-коментаторки Lexus Award Design 2017, «Lexus Design Award завжди пропонує захоплюючий огляд питань, залучаючи молодих дизайнерів, і тим самим, розкриваючи найважливіші, на їхню думку, проблеми й беззаперечні можливості дизайну на сьогодні. Однак якість і масштаб амбіцій представлених до розгляду матеріалів цього року були дійсно винятковими. Вибір дванадцятьох фіналістів, згодом чотирьох переможців прототипу і, зрештою, переможця Гран-прі виявився дуже складним, зважаючи на те, що кожен етап відбірного процесу породжував палкі та захоплюючі дискусії. Кожен із чотирьох переможців прототипу підіймав складні та важливі питання, зачіпаючи проблеми біженців та інших безхатченків, забезпечення захисту навколишнього середовища для надвірних споруд у привабливому поетичному образі, злиття традиційної майстерності з новітніми технологіями і заохоченням дітей створювати та грати на музичних інструментах. Зважаючи на еклектичність та оригінальність підходів, усі фіналісти підійшли до визначальної теми конкурсу Lexus Design Award 2017 – «Yet» – з грандіозною уявою.»

Слова вдячності пролунали від Хірото Йошизо: «Я дуже вражений і маю велику честь отримати нагороду Lexus Design Award. Щиро дякую Алексу та Даніелю із бюро Snarkitecture за усі поради та настанови, а також усім, хто підтримував мене у цьому конкурсі, і, звичайно ж, Lexus за надану дивовижну можливість.»

Міжнародний конкурс дизайну, покликаний стимулювати ідеї для кращого майбутнього, проходить з 2013 року. І ось уже протягом п’яти років Lexus підтримує енергійних дизайнерів і творців з усього світу. Переможець Гран-прі обраний елітною творчою групою всесвітньовідомих дизайнерів. Роботи усіх 12 фіналістів – 4 переможців прототипу та 8 переможців презентацій – на виставці у павільйоні LEXUS «YET» демонструють оригінальні та новаторські способи застосовування філософії «YET».

Експозиція LEXUS «YET» проходитиме з 4 по 9 квітня у La Triennale di Milano, Музеї дизайну і мистецтва в Парку Семпіоне, у Мілані, центрі Міланського тижня дизайну, найбільшої у світі дизайн-виставки, відомої як Salone Del Mobile.

Ця подія знаменує десяту появу Lexus International на Міланському тижні дизайну, підкреслюючи давню пристрасть бренду до дизайну та інновацій. Відзначаючи цей важливий момент, Lexus залучив до співпраці архітектора, дизайнера і професора Нері Оксман (Neri Oxman) із лабораторії MIT Media Lab та її науково-дослідну проектну групу Mediated Matter Group. Творча особистість, яка працює на межі архітектури та дизайну, Нері Оксман відома своїми інноваційними проектами натхненними і усвідомленими світом природи. Її бачення гармонійності «природи» і її, здавалося б, повної протилежності - «технології» дуже резонують із філософією Lexus «YET»*.

Виставка Лексус «YET» скомпонована із трьох зон, де відвідувачі матимуть можливість випробувати захоплюючий і безмежний потенціал «YET» в оточенні імерсивних та захоплюючих інсталяцій.

ДАВНІЙ, «YET» СУЧАСНИЙ
Створений Нері Оксман і проектною групою Mediated Matter Group з лабораторії MIT Media Lab.
Натхненна філософією Lexus «YET» і створена для відкритого простору інсталяція направлена на забезпечення досвіду перебування у наземному, «YET» підвішеному світлом стані – хвилею, «YET» частинкою. Використовуючи давній матеріал, «YET» сучасну технологію, проектна група Mediated Matter Group вперше продемонструвала масштабний 3D-друк скла.

СТАТИЧНИЙ, «YET» ДИНАМІЧНИЙ
Досліджуючи речі з різних кутів зору, ми можемо бачити за межами очевидного і відкривати для себе нове і несподіване. Це статична, «YET» динамічна інсталяція презентує Lexus UX концепт-кар та відображає філософію дизайну Lexus. Концепт-кар Lexus UX втілює в собі філософію «YET». Це вираження створеного за передовими технологіями і глибоко-естетичного і виняткового продукту ще більше підсилює унікальну позицію бренду Lexus, що кидає виклик загальноприйнятим уявленням про розкіш.

РЕТРОСПЕКТИВНИЙ
Ця подія знаменує десяту появу Lexus International на Міланському тижні дизайну, підкреслюючи давню пристрасть бренду до дизайну та інновацій. Відзначаючи цей важливий момент, оглянемося на 9 років назад на натхнення для дизайну. Кожен випуск висвітлює один момент часу через 24 кадри.

* Філософія «YET» веде Lexus до розширення творчих кордонів, поєднуючи, здавалося б, несумісні елементи. Вона закликає: «Не компрометуй; гармонізуй». Така синергія дає поштовх до нових проривів, розкриваючи можливості, які перебувають поза межею уяви.

lda article asset desktop group shot

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ