Довший нижчий ширший та більш вражаючий флагманський преміум седан з гібридним двигуном

НОВИЙ СЕДАН
LEXUS LS


Вражаючий флагманський
преміум-седан з гібридним двигуном.

КОНЦЕПТ КАР LEXUS UX

КОНЦЕПТ-КАР
LEXUS UX


Приголомшливі майбутні технології
в концепт-карі UX.

Lexus Future

LEXUS
FUTURE

Серія концептуальних автомобілів
LF (Lexus Future) для світу майбутнього.

Світ Lexus

СВІТ
LEXUS

Інноваційний дизайн, передові технології та досвід який Lexus дарує світові.

Новаторський дизай від Lexus

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

Наша філософія дизайну та приклади наших найкращих конструкторських рішень.

Lexus Hybrid

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Поєднуючи двигун внутрішнього згоряння з електричним двигуном.

Lexus кредит

УМОВИ
КРЕДИТУВАННЯ

Спеціальні умови на придбання автомобілів Lexus.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

ЦЕ ВСЕ ПРО «ПЕРЕДБАЧЕННЯ»

У Lexus International сьогодні оголосили про початок прийому заявок на конкурс Lexus Design Award — 2016. Вперше цей міжнародний конкурс було проведено 2013 року з метою сприяти розвитку ідей на користь суспільства та підтримати великонадійних митців з усього світу.

Тема конкурсу Lexus Design Award – 2016: «Передчуття». У Lexus ми прагнемо розробляти продукти та послуги, передбачаючи потреби людей і суспільства. Цьогорічним учасникам пропонують <A HREF = "http://www.lexus-int.com/lexus-design/lexus-design-award/~~HEAD=pobj" мішень = "_blank" Xmlns = "HTTP: //www.w3. орг /: 1999 / XHTML "> створити </a> інноваційні проекти та унікальні інтерпретації, які відповідають темі.

Lexus Design Award – 2016 надає можливість дванадцятьом фіналістам та їхнім роботам бути представленими відомим особистостям зі сфери дизайну та за його межами на Міланському тижні дизайну 2016 року*. Крім того, чотири фіналісти будуть розробляти прототипи своїх проектів, отримуючи підтримку від всесвітньо визнаних дизайнерів. Максимальний бюджет, виділений на виробництво кожного прототипу, буде збільшений до трьох мільйонів ієн. Фіналісти представлять свої проекти на стенді Lexus, після чого переможець Гран-прі буде обраний із числа чотирьох прототипів шляхом остаточного розгляду суддями.

«Відчуття» є темою премії Lexus Design у цьому році, а також вираженням задоволення від керування автомобілем Lexus. Дванадцять проектів номіновано у рамках третьої премії Lexus Design, що також буде відображатися в Lexus просторі.

Попередні переможці Lexus Design Award активно продемонстрували свої таланти по всьому світу. Приклади включають Емануелу Корті і чуттєвий одяг Івана Параті, який був названий першим в історії переможцем Гран-прі в 2015 році. Його чуттєвий одяг було виставлено в Токіо та Москві поряд із роботами інших фіналістів 2015 року. Фіналіст 2015 року Юзо Азу в даний час готує свій INSTAMP для комерційного випуску для дилерів Lexus у Японії. А Себастьян Шерер, чия робота «Ірис» була названа однією з переможців у 2014 році, запустив свій власний дизайнерський лейбл, який був представлений на Міланському тижні дизайну в цьому році.

Марк Темплін (виконавчий віце-президент Lexus International) відзначив: «Для Lexus Design Award – 2015 фіналісти підготували дивовижні презентації на Міланському тижні дизайну. Вони допомогли зробити цю нагороду величезним успіхом. Незалежно від сфери дизайну, ми заохочуємо заявників на 2016 рік представляти свої найкреативніші ідеї, які узгоджуються з нашою темою "Передбачення"».

Заявки на участь у конкурсі Lexus Design Award 2016 року будуть прийматися з 10 серпня по 18 жовтня. Дванадцять фіналістів будуть оголошені на початку 2016 року.

* Найбільша у світі виставка дизайну, також відома як Salone Del Mobile, з численними подіями, включаючи меблі, моду і багато всесвітньо відомих брендів. Виставка «Lexus: Подорож відчуттів» у 2015 році здобула високу оцінку і була удостоєна нагородою в номінації «Найбільш захоплююча» на конкурсі Milano Design Award.

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ