Довший нижчий ширший та більш вражаючий флагманський преміум седан з гібридним двигуном

НОВИЙ СЕДАН
LEXUS LS


Вражаючий флагманський
преміум-седан з гібридним двигуном.

КОНЦЕПТ КАР LEXUS UX

КОНЦЕПТ-КАР
LEXUS UX


Приголомшливі майбутні технології
в концепт-карі UX.

Lexus Future

LEXUS
FUTURE

Серія концептуальних автомобілів
LF (Lexus Future) для світу майбутнього.

Світ Lexus

СВІТ
LEXUS

Інноваційний дизайн, передові технології та досвід який Lexus дарує світові.

Новаторський дизай від Lexus

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

Наша філософія дизайну та приклади наших найкращих конструкторських рішень.

Lexus Hybrid

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Поєднуючи двигун внутрішнього згоряння з електричним двигуном.

Lexus кредит

УМОВИ
КРЕДИТУВАННЯ

Спеціальні умови на придбання автомобілів Lexus.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

SENSE-WEAR

Sense-Wear — це колекція одягу та аксесуарів, що підкреслюють використання людськіх відчуттів. Їхнє основне призначення — збуджувати та покращувати обізнаність про людські відчуття, водночас вчачи нас краще ними всіма користуватися. Деякі з предметів з колекції Sense-Wear спроектовані таким чином, щоб відключати фізичні відчуття, інші — щоб загострювати їх.

Squeeze-me («Зіжми мене») — це універсальний шарф, яким можна скористатися на випадок емоційного зриву. За звичайних обставин його носять на шиї, але у разі надзвичайного стану, ним можна огорнути все тіло: він виготовлений з еластичного матеріалу, що справляє відчуття глибокого тиску, наче щирі обійми, який може заспокоїти людину, що потрапила у такий стан.

Shake-me («Потруси мене») — це намисто, яке можна спробувати на смак, торкатися та трясти. Кілька додаткових наборів намистинок дозволять вам відчути різну фактуру та смаки. Воно нагадує дитячі іграшки для розвитку моторики та відчуттів, бо його можна використовувати для визначення різних смаків та розвитку тактильних відчуттів (в ідеалі, очі мають бути заплющені).

Куртку Pump-me («Надуй мене») вкомплектовано насосом, що дозволяє надути її, щоб утворити буфер між тим, хто вдягнений у цю куртку, від зовнішніх подразників та створити персональний простір, убезпечений від контакту.

Pull-me («Потягни мене») — це ароматизований шарф, така собі портативна колекція знайомих запахів та пахощів, що потрібна для того, щоб викликати з пам’яті милі спогади та приємні відчуття. До шарфа додаються висувні подовжувачі, у які можна завантажити зразки запахів або маленькі предмети.

Hold-me («Тримай мене») — це пончо з капюшоном, яке генерує звуки, щоб загострити слухові здатності того, хто його надягнув. Його вкрито музичними мундштуками, які видають звуки у відповідь на рухи. У пончо передбачено два вбудованих супервуха, що допомагають власнику почути нові, неочікувані звуки.

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ