Довший нижчий ширший та більш вражаючий флагманський преміум седан з гібридним двигуном

НОВИЙ СЕДАН
LEXUS LS


Вражаючий флагманський
преміум-седан з гібридним двигуном.

КОНЦЕПТ КАР LEXUS UX

КОНЦЕПТ-КАР
LEXUS UX


Приголомшливі майбутні технології
в концепт-карі UX.

Lexus Future

LEXUS
FUTURE

Серія концептуальних автомобілів
LF (Lexus Future) для світу майбутнього.

Світ Lexus

СВІТ
LEXUS

Інноваційний дизайн, передові технології та досвід який Lexus дарує світові.

Новаторський дизай від Lexus

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

Наша філософія дизайну та приклади наших найкращих конструкторських рішень.

Lexus Hybrid

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Поєднуючи двигун внутрішнього згоряння з електричним двигуном.

Lexus кредит

УМОВИ
КРЕДИТУВАННЯ

Спеціальні умови на придбання автомобілів Lexus.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

LEXUS: ПОДОРОЖ ВІДЧУТТІВ

ВЖЕ 10 РОКІВ LEXUS БЕРЕ УЧАСТЬ У НАЙБІЛЬШОМУ ДИЗАЙНЕРСЬКОМУ ЗАХОДІ СВІТУ — SALONE DEL MOBILE DI MILANO (МІЛАНСЬКОМУ ТИЖНІ ДИЗАЙНУ). ЗАВДЯКИ СПІЛЬНИМ ПРОЕКТАМ З ДИЗАЙНЕРАМИ ЗІ СВІТОВИМ ІМ’ЯМ, ЩО СТВОРЮЮТЬ УНІКАЛЬНІ ІНСТАЛЯЦІЇ, LEXUS ПРАГНЕ ПРОДЕМОНСТРУВАТИ СВОЄ БАЧЕННЯ ТОГО, ЯКОЮ МАЄ БУТИ СПРАВЖНЯ АВТОМОБІЛЬНА МАРКА КЛАСУ «ЛЮКС», ТА СВОЮ УНІКАЛЬНУ ІНТЕРПРЕТАЦІЮ ДИЗАЙНУ.

Цього року стенд Lexus на виставці отримав назву «LEXUS: ПОДОРОЖ ВІДЧУТТІВ». На ньому ми вирушаємо у подорож через три зони, спроектовані французьким дизайнером Філіпом Ніґро. У кожній зоні п’ять відчуттів будуть пробуджуватися у різний спосіб.

Без відчуттів не можна уявити життя, бо вони дозволяють нам сприймати навколишній світ. В межах цієї зумисно широкої теми, яка охоплює бачення, слух, дотик, нюх та смак, перед нами відкривається широке коло можливостей. Ця тема має особливе значення для Lexus, тому що весь процес керування автомобілем задіює відчуття: починаючи з бачення вражаючого зовнішнього оформлення наших автомобілів, прослуховування звуку наших філігранно настроєних двигунів і закінчуючи відчуттям дотику до нашого керма, коли ви повертаєта за ріг. Задіяно все.

Філіп Ніґро зазначає: «Коли я побував на заводах Lexus, щоб подивитися, як проектують та збирають автомобілі, я був особливо вражений тим, скільки уваги приділяється не лише зовнішнім рисам, але й невидимим деталям у салоні. Саме це відкриття дозволило мені застосувати принцип проектування «зсередини назовні», що дозволяє відвідувачам бачити красу під будь-яким кутом».

Показуючи речі, які зазвичай приховані від очей, Lexus запросить відвідувачів зробити власні нові відкриття та отримати нові враження у кожній із зазначених зон.

Зона 1. Новий погляд на дизайн Lexus

Виготовлений на спеціальне замовлення прообраз концептуального автомобіля Lexus буде встановлено всередині унікальної інсталяції, де за допомогою спеціальних дзеркал, що забезпечать неочікувані відзеркалення та особливе освітлення, буде створено вир рухів, що збуджуватиме уяву.

Цей проект, створений у нашому європейському дизайнерському бюро ED², став чудовим підтвердженням пристрастного ставлення Lexus до майбутніх напрямів у дизайні.

Зона 2. Конкурс «Lexus Design Award — 2015»: ідеї, що формуватимуть майбутнє

Роботи 12 фіналістів конкурсу «Lexus Design Award — 2015» будуть представлені у спеціально відведеному місці на виставці. Відвідувачів вітатимуть у «дерев’яному фойє», що веде до виставкової ділянки, де будуть виставлені прототипи та РК-панелі. На ділянці буде створено тиху, затишну атмосферу, що дозволить їм як слід оцінити оригінальність та ідейний потенціал кожної роботи, а також поміркувати над тим, які шанси ці роботи матимуть на формування майбутнього.

Зона 3. Дослідіть роботу 5 відчуттів

Відвідувачів запросять по черзі дослідити три кокони, що виготовлені з заплутаних дерев’яних решіток. Кокони під назвою «Дощ», «Деревина» та «Земля» створять головне середовище, у якому відвідувачі зможуть випробувати на смак роботи дизайнера продуктів харчування Йонеди Хадзіме, просуваючись вперед під час відчуттєвої подорожі світом марки Lexus.

У першому коконі відвідувачам запропонують «дощові пластівці» та проведуть у затемнену кімнату, де можна відчути та почути, як йтиме дощ.

Щойно відвідувачі заходитимуть у другу кімнату, їм буде запропоновано скуштувати виготовлений вручну шоколад, щоб вони могли відчути запахи, звуки та смак лісу зсередини.

Наприкінці відвідувачі матимуть змогу скуштувати мисочку «Супу Землі», перш ніж зайти у прекрасний всесвіт, де у темряві мерехтять зорі, що символізує життєву силу Матері Землі.

Виставка «LEXUS: ПОДОРОЖ ВІДЧУТТІВ» буде відкрита для відвідувачів з 14 по 19 квітня з 11 ранку до 8 години вечора на стенді Lexus Spazio за адресою La Torneria, Via Tortona 32, Milan.

Попередній огляд для представників ЗМІ буде проведено 13 квітня з 10 години ранку до 6 години вечора.

Офіційні хеш-теги #LexusDesignAward, #MilanDesignWeek

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ