Довший нижчий ширший та більш вражаючий флагманський преміум седан з гібридним двигуном

НОВИЙ СЕДАН
LEXUS LS


Вражаючий флагманський
преміум-седан з гібридним двигуном.

КОНЦЕПТ КАР LEXUS UX

КОНЦЕПТ-КАР
LEXUS UX


Приголомшливі майбутні технології
в концепт-карі UX.

Lexus Future

LEXUS
FUTURE

Серія концептуальних автомобілів
LF (Lexus Future) для світу майбутнього.

Світ Lexus

СВІТ
LEXUS

Інноваційний дизайн, передові технології та досвід який Lexus дарує світові.

Новаторський дизай від Lexus

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

Наша філософія дизайну та приклади наших найкращих конструкторських рішень.

Lexus Hybrid

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Поєднуючи двигун внутрішнього згоряння з електричним двигуном.

Lexus кредит

УМОВИ
КРЕДИТУВАННЯ

Спеціальні умови на придбання автомобілів Lexus.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

DIOMEDEIDAE

Люди підсвідомо відчувають набагато більше деталей, ніж ми думаємо. Diomedeidae — це інтерактивний предмет мистецтва, що дозволяє нам досягти місця, на якому свідомий розум рідко зосереджується.

Diomedeidae — це кинетична освітлювальна скульптура, що генерує електрику за допомогою власних махових рухів, що запускаються через натягнення та відпускання грузила, розташованого посередині двох дерев’яних планок. Яскравість світлодіодів, під’єднаних до п’єзоелементів, регулюється в міру затухання вібрації.

Люди дуже чутливі до руху, бо він асоціюються з існуванням життя. Саме тому чутливість завжди відігравала надважливу роль для нашого виживання. Diomedeidae схоже на птаха, що розмахує крилами, на медузу, що м’яко світиться у морі, або на світляка, що мерехтить протягом нетривалого періоду часу. Вібрації та світло безпосередньо візуалізують зміни в енергії, що сприймаються людьми, завдяки своїм незначним коливанням. Винагороджуючи своїх користувачів за те, що вони подарували йому життя, Diomedeidae забезпечує їм нагоду насолодитися грою світла та руху.

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ