Довший нижчий ширший та більш вражаючий флагманський преміум седан з гібридним двигуном

НОВИЙ СЕДАН
LEXUS LS


Вражаючий флагманський
преміум-седан з гібридним двигуном.

КОНЦЕПТ КАР LEXUS UX

КОНЦЕПТ-КАР
LEXUS UX


Приголомшливі майбутні технології
в концепт-карі UX.

Lexus Future

LEXUS
FUTURE

Серія концептуальних автомобілів
LF (Lexus Future) для світу майбутнього.

Світ Lexus

СВІТ
LEXUS

Інноваційний дизайн, передові технології та досвід який Lexus дарує світові.

Новаторський дизай від Lexus

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

Наша філософія дизайну та приклади наших найкращих конструкторських рішень.

Lexus Hybrid

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Поєднуючи двигун внутрішнього згоряння з електричним двигуном.

Lexus кредит

УМОВИ
КРЕДИТУВАННЯ

Спеціальні умови на придбання автомобілів Lexus.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

ОГОЛОШЕНО ФІНАЛІСТІВ КОНКУРСУ «LEXUS DESIGN AWARD — 2015»

ІМЕНА ФІНАЛІСТІВ

У LEXUS INTERNATIONAL ОГОЛОСИЛИ ІМЕНА ФІНАЛІСТІВ ТРЕТЬОГО КОНКУРСУ LEXUS DESIGN AWARD — МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ, ЩО МАЄ НА МЕТІ ПІДТРИМУВАТИ МОЛОДИХ ТВОРЦІВ. НА КОНКУРС, ТЕМАТИКОЮ ЯКОГО СТАЛИ «ВІДЧУТТЯ», НАДІЙШЛА 1171 РОБОТА З 72 КРАЇН. СУДДІВСЬКЕ ЖУРІ, ДО СКЛАДУ ЯКОГО УВІЙШЛИ ВСЕСВІТНЬО ВІДОМІ ДИЗАЙНЕРИ ТА МИТЦІ, ОЦІНЮВАЛО РОБОТИ У ЛИСТОПАДІ 2014 РОКУ У ТОКІО. У ФІНАЛ ВИЙШЛО 12 УЧАСНИКІВ.

Четверо з 12 фіналістів отримають нагоду виготовити прототипи своїх робіт за підтримки всесвітньо відомого інженера та архітектора Артура Гуанґа, дизайнерки відеоігор Робін Ганіке, архітекторів та дизайнерів Нері і Гу та дизайнера Макса Лемба. Виготовлені чотири пропотипи будуть представлені на огляд на цьогорічному Міланському тижні дизайну у квітні разом з презентаціями робіт інших вісьмох фіналістів. Всі 12 фіналістів отримають нагоду представити свої ідеї на стенді Lexus з 13 квітня (день для преси та церемонії нагородження) до 19 квітня. Володаря гран-прі конкурсу «Lexus Design Award» також буде обрано з-поміж чотирьох фіналістів-авторів прототипів під час Міланського тижня дизайну.

«Lexus Design Award» — це міжнародний конкурс дизайнерських робіт, який було започатковано 2013 року з метою спонукати виникнення ідей, які допомагають суспільству, та підтримувати молодих творців, чиї роботи можуть зробити внесок у розбудову кращого майбутнього.

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ