Довший нижчий ширший та більш вражаючий флагманський преміум седан з гібридним двигуном

НОВИЙ СЕДАН
LEXUS LS


Вражаючий флагманський
преміум-седан з гібридним двигуном.

КОНЦЕПТ КАР LEXUS UX

КОНЦЕПТ-КАР
LEXUS UX


Приголомшливі майбутні технології
в концепт-карі UX.

Lexus Future

LEXUS
FUTURE

Серія концептуальних автомобілів
LF (Lexus Future) для світу майбутнього.

Світ Lexus

СВІТ
LEXUS

Інноваційний дизайн, передові технології та досвід який Lexus дарує світові.

Новаторський дизай від Lexus

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

Наша філософія дизайну та приклади наших найкращих конструкторських рішень.

Lexus Hybrid

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Поєднуючи двигун внутрішнього згоряння з електричним двигуном.

Lexus кредит

УМОВИ
КРЕДИТУВАННЯ

Спеціальні умови на придбання автомобілів Lexus.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

ШЛЯХ

the road

ЖУЛІ РІШО, МОЛОДА ЗІРКА НА НЕБОСХИЛІ ПРОМИСЛОВОГО ДИЗАЙНУ ЄВРОПИ, ВИРУШАЄ У ПОЇЗДКУ ЗА НАТХНЕННЯМ ЧЕРЕЗ ВЕСЬ ПАРИЖ, РОЗПОВІДАЮЧИ ПРО СВОЄ ЖИТТЯ, РОБОТУ ТА ДИВОВИЖНІСТЬ МІСТА, У ЯКОМУ ВОНА ОСЕЛИЛАСЯ

Жулі Рішо мешкає у найтиповішій паризькій квартирі на останньому поверсі семиповерхового будинку, у якій раніше мала проживати прислуга. Вона наповнена світлом, що проникає через вікна, які дивляться на неоднорідну поверхню пофарбованих свинцевою фарбою дахів та димарів. Це вже другий дім Рішо у Парижі. Вона переїхала сюди лише за кілька місяців до нашої зустрічі. Величезні рослини у горщиках заполонили всю вітальню. На поличках стоять товстенні книги про сучасний дизайн. Кухонний стіл, який слугує Рішо і за робочий, доповнює пара крісел із серії «Маріоліна» Ензо Марі. Жулі народилася та вчилася у Лозанні, але виросла в Ла-Рошель, на західному березі Франції. Рік тому вона переїхала до Парижа, сповнена бажання спробувати пожити у місті, що на її думку вирує динамізмом та відкриває нові горизонти. «Це», — сказала вона недавно, «місто, у якому трапляється багато речей».

ЧИТАТИ ВСЮ СТАТТЮ

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ