Довший нижчий ширший та більш вражаючий флагманський преміум седан з гібридним двигуном

НОВИЙ СЕДАН
LEXUS LS


Вражаючий флагманський
преміум-седан з гібридним двигуном.

КОНЦЕПТ КАР LEXUS UX

КОНЦЕПТ-КАР
LEXUS UX


Приголомшливі майбутні технології
в концепт-карі UX.

Lexus Future

LEXUS
FUTURE

Серія концептуальних автомобілів
LF (Lexus Future) для світу майбутнього.

Світ Lexus

СВІТ
LEXUS

Інноваційний дизайн, передові технології та досвід який Lexus дарує світові.

Новаторський дизай від Lexus

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

Наша філософія дизайну та приклади наших найкращих конструкторських рішень.

Lexus Hybrid

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Поєднуючи двигун внутрішнього згоряння з електричним двигуном.

Lexus кредит

УМОВИ
КРЕДИТУВАННЯ

Спеціальні умови на придбання автомобілів Lexus.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

ОБРАНИЙ

the one

RC F — ОДНЕ З НАЙЕФЕКТНІШИХ КУПЕ LEXUS З ВИПУЩЕНИХ ДОНИНІ. У ЦЬОМУ ВИПУСКУ МИ ВИРУШИМО НА НЬОМУ У ГОРИ.

Представляємо нове купе Lexus RC F — найновішу модель у серії F, що виводить уявлення про надзвичайно динамічні автомобілі на новий рівень.

Сім років тому Lexus представив модель IS F — спритний, захопливий спортивний седан, що одразу ставав одним цілим з водієм завдяки своїй неперевершеній маневреності що на дорозі, так і на треці. Відтоді літера F має особливе значення для власників автомобілів Lexus та інженерів. Ця літера означає слово «флагман» та відносить нас до назви автодрому «Фудзі Спідвей» — основного випробувального полігону Lexus. Для автомобілів, що мають таке маркування на кузові, характерні висока швидкість, чудова керованість, новаторський підхід та застосування найсучасніших зразків техніки. Проект Lexus F було започатковано інженером на ім’я Юкігіко Яґуті, який на початку 2000-х років прагнув втілити свою власну мрію — створити автомобіль, що мав би такі ходові якості, про які він міг би сказати: «Найкраще з того, що є на ринку», які він сам зараз зізнається. 2004 року після тривалих експериментів з автомобільними вузлами, які він проводив у свої вихідні, Яґуті сконструював прототип, який пізніше став відомий під назвою IS F. Модель привернула значну увагу спочатку інших інженерів Lexus, які незабаром пристали до роботи з Яґуті у цьому проекті, а потім — вищих посадових осіб марки, які визнали особистий доробок інженера офіційним початком конструкторсько-дослідницьких робіт Lexus у сфері виробництва високотехнологічних автомобілів.

ЧИТАТИ ВСЮ СТАТТЮ

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ