Довший нижчий ширший та більш вражаючий флагманський преміум седан з гібридним двигуном

НОВИЙ СЕДАН
LEXUS LS


Вражаючий флагманський
преміум-седан з гібридним двигуном.

КОНЦЕПТ КАР LEXUS UX

КОНЦЕПТ-КАР
LEXUS UX


Приголомшливі майбутні технології
в концепт-карі UX.

Lexus Future

LEXUS
FUTURE

Серія концептуальних автомобілів
LF (Lexus Future) для світу майбутнього.

Світ Lexus

СВІТ
LEXUS

Інноваційний дизайн, передові технології та досвід який Lexus дарує світові.

Новаторський дизай від Lexus

НОВАТОРСЬКИЙ
ДИЗАЙН

Наша філософія дизайну та приклади наших найкращих конструкторських рішень.

Lexus Hybrid

ГІБРИДНІ
АВТОМОБІЛІ

Поєднуючи двигун внутрішнього згоряння з електричним двигуном.

Lexus кредит

УМОВИ
КРЕДИТУВАННЯ

Спеціальні умови на придбання автомобілів Lexus.

ПОВЕРНУТИСЯ ДО НОВИН

ЛЕГЕНДА

the icon

ДИЗАЙНЕР І ПИСЬМЕННИЦЯ НІКОЛЬ СВЕНҐЛІ ВІДДАЄ ШАНУ ЛЕГЕНДАРНОМУ ШВЕЙЦАРСЬКОМУ ЗАЛІЗНИЧНОМУ ГОДИННИКУ, ЯКОМУ ВИПОВНИЛОСЯ 70 РОКІВ

Перед вами мінімалістичний швейцарський годинник, якому вже виповнилося 70 років. Саме він дозволяє цілій країні жити за розкладом.

Швейцарія отримала репутацію пунктуальної країни по всьому світові не в останню чергу завдяки 70-літньому годиннику, що висить на стінах більшості її залізничних станцій. Годинник було сконструйовано 1944 року швейцарським інженером Гансом Гілфікером, що працював у Швейцарській федеральній залізниці. Виробництво таких годинників було налогоджено часовою майстернею «Мозер-Баер» під торговельною маркою «Мобатайм». Цей швейцарський залізничний годинник одразу став класичним зраком дизайну. Сьогодні його можна побачити у колекціях Музею дизайну Лондона та Музею сучасного мистецтва Нью-Йорка, а також у приватних оселях по всьому світові.

Своїм легендарним статусом він завдячує візуальній простоті та геніальності конструкції. Незважаючи на те, що на чорно-білому констрастному циферблаті нема цифр, час на годиннику добре видно на відстані. Спочатку вважалося, що вистачить однієї хвилинної та однієї годинної стрілки, проте 1953 року Гілфікер додав червону секундну стрілку (їй майстерно було надано форму сигнального диску, яким у той час користувалися чергові по залізничній станції), щоб підкреслити виняткову ефективність швейцарської залізниці, бо вона дозволила пасажирам точно бачити, коли потяги прибували та відправлялися.

ЧИТАТИ ВСЮ СТАТТЮ

Для того, щоб забепечити якнайкращі враження від користування веб-сайтом Lexus, ми разом з обраними нами партнерами на нашому сайті використовуємо cookies. Якщо ви продовжите користуватися сайтом без зміни налаштувань, ми сприймемо це як знак вашої згоди на отримання всіх cookies на сайті Lexus.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ